Dvacet gólů? Žádný problém! Páťáci rozstříleli Kolín

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Již podruhé v sezóně se páťákům podařilo nastřílet dvacet branek a to dokonce proti dvěma rozdílným soupeřům. Jejich produktivita je opravdu výjimečná. Do konce základní části zbývají pouhá dvě kola, dokážou páťáci zvítězit?

20.kolo, sobota 10. prosince 2016
()

STATISTIKY PÁŤÁKŮ V SEZÓNĚ 2016/2017

Zápasy: 18 (20 kol)
Bilance: 15 - 0 - 3
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 194:95
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Poděbrady 23:1 (22.10. 2016)

Ani v aktuálním ročníku nemá nejmladší sportovní třída Bílých Tygrů problém s produktivitou. Již podruhé v sezóně překonala metu dvacet branek během jediného zápasu, tentokrát dokonce před vlastními fanoušky. Kolínské Kozli páťáci porazili vysoko 20:4. Kvapným krokem se tak blíží k hranici dvou stovek vstřelených branek. Díky vysoké výhře si navíc šelmy udržely průměr deseti gólů na zápas. Aktuálně toto číslo činí 10, 78 branky na jediný soutěžní zápas.

Do konce ročníku zbývají však pouhé dva zápasy. Svěřence trenéra Vojtěcha Fialy čekají Benátky nad Jizerou a Poděbrady. Na svém kontě mají Liberečané aktuálně třicet bodů. Dokáží tuto statistiku ještě vylepšit? Maximálně mohou získat další čtyři body.

20.kolo, sobota 10. prosince 2016
()