I podruhé ve Švýcarsku s remízou

Date of publication Author Jan Rachota

Bílí Tygři odehráli druhý zápas švýcarského turné. Tentokrát jim byl soupeřem tým HC Lugano, poslední mistr Švýcarska. Utkání skončilo fotbalovou remízou 2:2, branky vstřelili Holub a Vaic.

přát., čtvrtek 17. srpna 2006

Branky: 10. Pasqualino (Grassi), 13. Hentunen (Wallin) - 40. Holub (Krstev), 45. Vaic (Podkonický, Tomajko).
Rozhodčí: Reiber - Longhi, Lombardi.
Vyloučení: 5:10 + Plodek 10 min.
Diváci: 1000.
Střely na branku: 33:30.

HC Lugano

Flückiger (30. Züger) - J. Vauclair, Snell, Hänni, Rogger, Cantoni, Grassi - Wilson, Conne, Gardner - Wirz, Romy, Reuille - Jeannin, Wallin, Hentunen - T. Vauclair, Pasqualino, Näser - Riva.

Hnilička - Moravec, Jiruš, Krstev, Žabka, Hlavačka, Kočí, Derner, Zíb, Holub - Podkonický, Vaic, S. Procházka, Čermák, Pabiška, Pletka, Klimenta, Plodek, Tomajko, Jech, Vampola, Dušek, Víšek.

přát., čtvrtek 17. srpna 2006

Rozhodčí: Reiber - Longhi, Lombardi.
Vyloučení: 5:10 + Plodek 10 min.
Diváci: 1000.
Střely na branku: 33:30.