Igor Rataj pomohl k výhře nad Mladou Boleslaví

Date of publication Author Radek Vokál

K dalšímu přípravnému zápasu si zajeli Bílí Tygři v pátek do nedaleké Mladé Boleslavi. V zápase se prosadily dvě z posil. Skóre otevřel po asistenci Rataje v 8.minutě Jan Tomajko, domácí v prostřední části srovnali přesilovkovou brankou Hradeckého. Vítězství strhl na stranu Libereckých svou čtvrtou brankou sezóny <b>Igor Rataj</b>. Bílí Tygři nyní mají před sebou ještě dva zápasy, oba sehrají ve Svijanské aréně - v úterý večer hostí Kladno, v pátek v poledne pak v generálce na extraligu Slavii.

přát., pátek 03. září 2004

Branky: 28.Hradecký (Kadlec, Vyskočil) - 8. Tomajko (Rataj), 43. Rataj (Novák, Procházka). Rozhodčí: Veselý - Švejda, Machač. Vyloučení: 4:7. navíc Weiss (MBL) a Podkonický (LIB) a 5 min. + do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 150.

Komentář není k dispozici.

přát., pátek 03. září 2004