Jedenáct branek v síti 5. třídy

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

V 1. třetině se po vyrovnaných deseti úvodních minutách začali prosazovat hosté. Tygrům se v koncovce nedařilo a po první dvacetiminutovce bylo skóre hrozivých 0:5! Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil, Tygříci bojovali, ale trápila je střelecká nemohoucnost a také přístup některých hráčů. Osud utkání byl tak zpečetěn, hosté si v klidu hlídali vysoký náskok. Pro domácí byl velikou překážkou hostující brankář, který pochytal 31 střel! Mladým Tygříkům nezbyde, než se z podobných zápasů co nejvíce poučit.

11. kolo, sobota 06. listopadu 2010

Branka Liberce: Dospěl.

Novák, Tomeh - Bálik, Aubrecht, Holub, Holinger, Nikolič, Charvát, Melzer, Mojžíšek, Kotyza, Zika, Nedomlel, Šťástka, Mendl, Liška, Dospěl, Adamec, Stratílek, Bitman, Košek, Pjankov.

11. kolo, sobota 06. listopadu 2010

Branka Liberce: Dospěl.