Kategorie U15 si zpestřila volno přípravným zápasem. Pardubice porazila 4:2

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Tygří kategorie U15 zažívá vyvedený vstup do soutěže. V lize ještě neprohrála a vítězná byla i v přípravném utkání s Pardubicemi. To ovládla hlavně díky úspěšné druhé třetině 4:2 a pokračuje tak na vlně výher!

15U1, neděle 15. října 2017

Branky a nahrávky: 28. Jenčovský (Hujer), 32. Měchura (Rossmy, Chmelař), 44. Měchura (Hladík), 57. Hujer (Jenčovský, Trunda).

Krátký (30. Franc) - Hladík, Šedivý, Lejsek, Duschka, Čihák, Helcl - Měchura, Rossmy, Chmelař - Jenčovský, Hujer, Trunda, Plos, Polák, Leden

Václav Lacek
„Bylo k vidění kvalitní a velmi vyrovnané utkání z obou stran. Vítězství nám zajistila vysoká produktivita, disciplinovaný výkon a výborní gólmani.“

15U1, neděle 15. října 2017