Kategorie U15 vstoupila do sezóny výhrou a devíti vstřelenými góly!

Liberec - Svěřenci trenéra Václava Lacka vstoupili do sezóny 2017/2018 nejlépe, jak mohli. Kralupy nad Vltavou porazili vysoko 9:2 a mohou tak oslavovat první body do tabulky!

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 1
Bilance: 1 - 0 - 0 - 0
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 9:2
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kralupy n. V. 9:2 (10.9. 2017)

Patnáctka nevstoupila do zápasu s Kralupy nejlépe. Po první periodě prohrávala 0:1 a musela tak dohánět náskok soupeře. V následujících dvou periodách však neměla konkurenci. V prostřední dvacetiminutovce se Tygři prosadili hned čtyřikrát.

V posledním dějství dokonce pětkrát. Nakonec tak šelmy mohly oslavovat vysokou výhru a úspěšný vstup do nového ročníku. Vydařený zápas zažil Luka Vodlan, který se třikrát prosadil a dvakrát asistoval. Hattrick zaznamenal také Tomáš Trunda, dvě trefy si připsal Adam Měchura. Program kategorie U15 pokračuje 17. září na domácím ledě, naše mužstvo přivítá pražskou Slavii.