Kategorie U15 znovu bezchybná. Slavii přejela 7:0

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Tygří patnáctka si i ve druhém ligovém utkání počínala bez zaváhání. Opět soupeři nastřílela velké množství branek a tentokrát navíc neinkasovala. Pražskou Slavii naše mužstvo přehrálo vysoko 7:0.

2. kolo, neděle 17. září 2017

Branky a nahrávky: 2. Polák (Čihák), 3. Pokorný (Měchura, Vodlan), 18. Folda (Trunda, Duschka), 26. Šimáněk (Chmelař, Pokorný), 33. Damašek (Hujer), 39. Polák (Pojsl, Jenčovský), 55. Pokorný (Měchura).

Franc - Pokorný, Duschka, Hladík, Lejsek, Damašek, Čihák, Šíma - Měchura, Vodlan, Hujer - Trunda, Folda, Chmelař - Polák, Šimáněk, Jenčovský - Pojsl, Jonák

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 2
Bilance: 2 - 0 - 0 - 0
Aktuální forma: 2 výhry
Skóre: 16:2
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kralupy n. V. 9:2 (10.9. 2017)

Do duelu s pražskou Slavií vletěla patnáctka jako uragán. Ve druhé minutě skóroval po asistenci Čiháka Polák a vzápětí přidal druhou branku Pokorný. Vedení ještě do konce prvního dějství navýšil Folda. To však našemu mužstvu nestačilo a po gólech bylo hladové i v prostředním dějství. Šimáněk, Damašek a podruhé v utkání Polák stanovili skóre na 6:0.

Ve finální části nedopustili svěřenci trenéra Václava Lacka žádné komplikace a zatímco sami neinkasovali, přidali sedmou branku. Tou se prezentoval po asistenci Měchury Pokorný. Po dvou duelech tak mají Tygři na svém kontě plný počet bodů a skóre 16:2, v dalším střetnutí narazí na Mladou Boleslav a to v neděli 24. září.

Václav Lacek
„V zápase proti Slavii jsme byli od začátku aktivní, což nám přineslo rychlé vedení. Z tohoto jsme neslevili a vyhráli bez obdržené branky.“

2. kolo, neděle 17. září 2017