Kometa proti mladšímu dorostu bez šance

Date of publication Author Petr Schultz

Liberec - Mladší dorost Bílých Tygrů letos opět válí. Na svém ledě nedal tentokrát šanci Kometě, kterou rozdrtil výsledkem 7:1. Hattrickem se prezentoval Samuel Solenský a čtyři asistence si připsal Matouš Bělohorský.

13. kolo, čtvrtek 01. listopadu 2012

Branky a nahrávky: 8. Lakatoš (Bělohorský, Němeček), 9. Solenský (F. Chlapík, R. Šír), 27. Solenský (Hrala), 40. Lakatoš (Bělohorský, F. Chlapík), 43. Sviták (Němeček, Bělohorský), 52. Sviták (Bělohorský, Mečíř), 53. Solenský (R. Šír, Sviták),. Rozhodčí: Hejl - Grundler, J. Novák. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Střely na branku: 36:42. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 7:1.

Stezka - Balabán, Eichler, Kysilka, Mečíř, Němeček - Antonín, Bělohorský, F. Chlapík, Hrala, Husa, Lakatoš, Solenský, Zachar, R. Šír.

HC Kometa Brno

Krček (9. Slavíček) - Gotthard, Jirůšek, Kratochvíl, D. Mikyska, Sedláček, Zukal, Šnajnar - Dufek, Dvořák Čejka, Havlát, Heinrich, Horký, Hroudný, Škvrně.

Není k dispozici.

13. kolo, čtvrtek 01. listopadu 2012