Konec neskutečné série. Páťáci po třinácti vyhraných zápasech padli

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Praha/Liberec - Tygří páťáci v aktuálním ročníku válejí. V posledních třinácti zápasech nenašli přemožitele o co víc, neztratili ani jeden bod. Nakonec však nastolený trend do konce sezóny neudrželi, prohráli s Letci z Letňan.

19.kolo, sobota 03. prosince 2016
()

STATISTIKY PÁŤÁKŮ V SEZÓNĚ 2016/2017

Zápasy: 17 (19 kol)
Bilance: 14 - 0 - 3
Aktuální forma: 1 porážka
Skóre: 174:91
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Poděbrady 23:1 (22.10. 2016)

Třináct zápasů trvala obdivuhodná série páté třídy. Svěřenci trenéra Vojtěcha Fialy vyhrávali jedno utkání za druhým. Soupeři padali jako stromy při kácení lesa. Tentokrát však zakročili proti naprosté dominanci Letci z Letňan. Ti našemu mužstvu vstřelili čtyři branky, na které Tygři našli odpověď pouze dvakrát.

A to se bavíme o nejproduktivnějším celku libereckých mládežnických kategorií. Páťáci v předchozím průběhu soutěže nastřádali průměrných 10, 75 vstřelených gólů na zápas. A to už je velké číslo. Prach jim však vyschl. Soutěž se blíží ke svému konci, šelmy čekají už jen tři soupeři. Dokáží ve zbylých střetnutích s Kolínem, Benátkami a Poděbrady vyhrát?

19.kolo, sobota 03. prosince 2016
()