Krutý výsledek. Sedmička i přes solidní výkon vysoko padla v Boleslavi

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Vůbec poprvé v sezóně se sedmé třídě stalo, aby ve dvou utkáních po sobě prohrála. V Boleslavi se přitom neprezentovala vůbec špatně. Škoda, že nebyla efektivnější v zakončení. Tygři nakonec museli skousnout porážku 2:8, o liberecké góly se, stejně jako v Pardubicích, postarali Daniel Kytka a Matěj Bajer.

26. kolo, neděle 16. února 2020

Branky a nahrávky: 3. Polanský (Kristek), 9. Hora (Polanský), 22. Trefil, 34. F. Kříž, 35. Trefil (Nedvěd), 36. F. Kříž (Matějka), 43. Polanský (Kristek, Hora), 49. Čapek (Trefil) - 16. Bajer (Werner), 29. Kytka (S. Kříž). Rozhodčí: Prokop, Mašek. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 8:2.

BK Mladá Boleslav

Balák - Macháček, Čapek, Tetiva, Kolařík, Nedvěd - Polanský, Kristek, F. Kříž, Matějka, Hanyš, Trefil, Hora, Poustecký.

Štrincl (35. Charvát) - Choma, Baksaláry, Richtárik, Šťástka, Werner, Svoboda, Hrouda, S. Kříž, Kytka, Zeman, Bajer.

Ctibor Jech ml.
„Navzdory konečnému skóre jsme podali velmi dobrý výkon. Když jsme snížili na 2:3, měli jsme spoustu gólových šancí, Boleslav jsme jasně přehrávali. Bohužel jsme své příležitosti neproměnili a soupeř dal v závěru druhého dějství dvě slepené branky, což nás dost zlomilo. Za celé utkání chci naše kluky pochválit. Odehráli to velmi dobře, včetně celkovému přístupu. Za žádné situace se nevzdávali a pořád hráli. Jsem rád, že se ve hře objevily i nějaké povedené záležitosti, co se týče individuálních dovedností.“

26. kolo, neděle 16. února 2020

BK Mladá Boleslav