Mladší dorost "B" dotahoval, branka Křepelky v konečném součtu ale nestačila

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Jihlava/Liberec - Tygři si v souboji s jihlavskou Duklou vytvořili tlak a byli aktivnějším celkem, ani to však na výhru nestačilo. Domácí byli produktivnější a nakonec i přes snížení v závěru uhájili své vedení.

VIII.kolo, neděle 26. února 2017

Branky a nahrávky: 42. Pray, 58. Křepelka (Matějka, Pray).

Bílí Tygři Liberec "B"

Král (40. Franc) - Pokorný, Bartoš, Holec, Pípa, Šuráň, Hladík, Šedivý - Matějka, Nezbeda, Folda, Pray, Racek, Hlister, Šimáněk, Jakubec, Gajda, Chmelař, Brandejský, Křepelka

Václav Lacek
„V tomto utkání jsme měli po celou dobu výraznou převahu, gólově jsme se ale nedokázali prosadit. Branka v samotném závěru utkání na vítězství nestačila. Skvělý výkon podal domácí gólman Filip Krejčí. “

VIII.kolo, neděle 26. února 2017

Branky a nahrávky: 42. Pray, 58. Křepelka (Matějka, Pray).

Bílí Tygři Liberec "B"