Mladší dorost "B" padl po samostatných nájezdech, nestačil na Havlíčkův Brod

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Havlíčkův Brod/Liberec - Mladší dorostenci "B" si ze zápasu s Havlíčkovým Brodem odvážejí bod. Ve třetí třetině dorovnali nepříznivé skóre, ale v samostatných nájezdech byl úspěšnější domácí celek.

XIII.kolo, čtvrtek 23. března 2017
4:3sn
(0:0, 2:1, 1:2 - 0:0)

Branky a nahrávky: 29. Pray (Žůrek), 45. Šuráň (Žurek, Jansa), 51. Strnad (Hampl).

Bílí Tygři Liberec "B"

Čajan (40. Franc) - Šuráň, Šedivý, Hampl, Böhm, Kollert, Žůrek - Nezbeda, Folda, Pray, Jakubec, Strnad, Jiruš, Cikhart, Dospěl, Jakubec

Václav Lacek
„Vyrovnaný zápas došel až do samostatných nájezdů, po nichž byli šťastnější domácí hráči.“

XIII.kolo, čtvrtek 23. března 2017
4:3sn