Mladší dorost "B" rozstřílel lídra tabulky z Kolína! Tygři útočí na první místo!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Zápas kolínských Kozlů s libereckými Tygry byl soubojem prvního celku tabulky s druhým. Diváci očekávali napínavou bitvu, jenže opak byl pravdou. Naše mužstvo na svého soka nastoupilo a s přehledem vyhrálo vysoko 9:1! Na čelo tabulky tak šelmy ztrácejí pouze tři body, do konce souboje však zbývají pouhé dva duely.

26.kolo, neděle 08. ledna 2017

Branky a nahrávky: 1. Drábek, 4. Virág (Vomáčka), 14. Virág (Drábek, Vomáčka), 25. Nikolič, 33. Drábek (Vomáčka), 38. Brandejský (Racek, Pípa), 44. Drábek (Vomáčka), 57. Virág (Drábek, Nikolič), 60. Bartoš.

Bílí Tygři Liberec "B"

Zajíček (30. Král) - Bartoš, Pípa, Nikolič, Helcl - Racek, Brandejský, Šimáněk, Křepelka, Liška, Matějka, Drábek, Vomáčka, Virág

Václav Lacek
„V neděli v Liberci nepadal pouze sníh, ale i pěkné branky. Na druhou stranu oba gólmani předvedli několik výtečných zákroků.“

26.kolo, neděle 08. ledna 2017

Bílí Tygři Liberec "B"