Report ze zápasu

Mladší dorost "B" rozstřílel lídra tabulky z Kolína! Tygři útočí na první místo!

08.01.2017Kryštof Rossmann

Liberec - Zápas kolínských Kozlů s libereckými Tygry byl soubojem prvního celku tabulky s druhým. Diváci očekávali napínavou bitvu, jenže opak byl pravdou. Naše mužstvo na svého soka nastoupilo a s přehledem vyhrálo vysoko 9:1! Na čelo tabulky tak šelmy ztrácejí pouze tři body, do konce souboje však zbývají pouhé dva duely.

26.kolo v Ne 8.1.
(3:0, 3:1, 3:0)
Bílí Tygři Liberec "B"
SC Kolín

Václav Lacek

Liberec

"V neděli v Liberci nepadal pouze sníh, ale i pěkné branky. Na druhou stranu oba gólmani předvedli několik výtečných zákroků."

Branky a nahrávky
Branky a nahrávky: 1. Drábek, 4. Virág (Vomáčka), 14. Virág (Drábek, Vomáčka), 25. Nikolič, 33. Drábek (Vomáčka), 38. Brandejský (Racek, Pípa), 44. Drábek (Vomáčka), 57. Virág (Drábek, Nikolič), 60. Bartoš.
Statistiky hráčů
HráčGA+/-TM
Bartoš Tadeáš1000
Brandejský Michal1000
Drábek Michael3200
Helcl Filip0000
Křepelka Jan0000
Liška Adam0000
Matějka Vojtěch0000
Nikolič Jakub1100
Pípa Daniel0100
Racek Tomáš0100
Šimáněk Petr0000
Virág Marcel3000
Vomáčka Benjamin0400

Výchova tygří mládeže
Viděli jste, jak funguje tygří mládežnická organizace. Pokud ne, připravili jsme pro vás video s ohlasy šéftrenéra základny Libora Daňka, které si můžete pustit zde. Chcete - li se dozvědět další informace, článek naleznete tady.
neděle 7.5.2017
Hrabík skóroval!
Hned ve svém prvním vystoupení na mistrovství světa do osmnácti let zaznamenal útočník Bílých Tygrů Kryštof Hrabík svou premiérovou trefu na šampionátu. Ve třetí minutě úvodního zápasu národního týmu proti Bělorusku otevřel skóre v přesilové hře a položil základní stavební kámen k výhře 7:4.
pátek 14.4.2017
Sparta mistrem MDO
Pražská Sparta, která vyřadila v play-off tygří mladší dorostence, se stala mistrem. Ovládla závěrečný turnaj a celou sezónu s celkovou bilancí 41 výher ze 45 zápasů.
úterý 28.3.2017