Report ze zápasu

Mladší dorost "B" rozstřílel lídra tabulky z Kolína! Tygři útočí na první místo!

08.01.2017Kryštof Rossmann

Liberec - Zápas kolínských Kozlů s libereckými Tygry byl soubojem prvního celku tabulky s druhým. Diváci očekávali napínavou bitvu, jenže opak byl pravdou. Naše mužstvo na svého soka nastoupilo a s přehledem vyhrálo vysoko 9:1! Na čelo tabulky tak šelmy ztrácejí pouze tři body, do konce souboje však zbývají pouhé dva duely.

26.kolo v Ne 8.1.
(3:0, 3:1, 3:0)
Bílí Tygři Liberec "B"
SC Kolín

Václav Lacek

Liberec

"V neděli v Liberci nepadal pouze sníh, ale i pěkné branky. Na druhou stranu oba gólmani předvedli několik výtečných zákroků."

Branky a nahrávky
Branky a nahrávky: 1. Drábek, 4. Virág (Vomáčka), 14. Virág (Drábek, Vomáčka), 25. Nikolič, 33. Drábek (Vomáčka), 38. Brandejský (Racek, Pípa), 44. Drábek (Vomáčka), 57. Virág (Drábek, Nikolič), 60. Bartoš.
Statistiky hráčů
HráčGA+/-TM
Bartoš Tadeáš1000
Brandejský Michal1000
Drábek Michael3200
Helcl Filip0000
Křepelka Jan0000
Liška Adam0000
Matějka Vojtěch0000
Nikolič Jakub1100
Pípa Daniel0100
Racek Tomáš0100
Šimáněk Petr0000
Virág Marcel3000
Vomáčka Benjamin0400

Zápas mdo přesunut!
Čtvrteční domácí zápas mladších dorostenců byl odložen na další týden. Svěřenci trenéra Milana Plodka tak sehrají jeden z důležitých zápasu v boji o play off v úterý 28. února od 17:00.
včera
Vaněček hvězdou utkání!
Brankář Vítek Vaněček, který prošel libereckou juniorkou a nyní působí v týmu Hershey Bears v AHL, udržel počtvrté v sezóně čisté konto. V utkání svého celku proti Providence Bruins nepustil za svá záda ani jednu z třiatřiceti střel soupeře a přispěl tak k výhře 4-0. Zároveň byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
před 2 dny
SDO jde na Třinec!
Play-off NOEN Extraligy staršího dorostu bylo rozlosováno! Tygři se střetnou s třineckými Oceláři a začnou na jejich stadionu (24., 25. února). Na domácím ledě se naše mužstvo představí 28. 2. a 1.3.! Časy budou upřesněny. Rozpis naleznete zde.
před 3 dny