Mladší dorost rozdrtil Žďár nad Sázavou a připsal si již druhou výhru

Liberec - Sedm branek viděli diváci, kteří zavítali na utkání druhého kola ELIOD extraligy mladšího dorostu. Liberečtí o jednoznačném vítězství rozhodli již v první třetině, kterou vyhráli poměrem 3:0, stejný počet branek dokázali navíc vsítit i během prostřední části. Finální podobu dal výsledku trefou z 49. minuty Šafařovský, velký podíl má na vysokém výsledku útočník Jen Jeník, jenž dokázal přesně zacílit hned čtyřikrát, u dalšího gólu asistoval.

2. kolo, sobota 05. září 2015
7:0
(3:0, 3:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 5. Jeník (J. Šír, Kotyza), 11. Bálik (Dospěl), 18. Jeník (Kotyza, J. Šír), 24 Had (Jeník, Aubrecht), 26. Jeník (TS), 40. Jeník (Charvát), 49. Šafařovský (Ira, Bitman). Rozhodčí:Horinek - R. Špringl ml., P. Špringl. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 40:13. Diváci: 89.

Novák - Aubrecht, Šuráň, Charvát, Had, Ira, Bálik - Liška, Dospěl, J. Šír, Maťátko, Jeník, Bitman, Hájek, Kotyza, Virág, Šafařovský