Mladší dorost se vrací na vítěznou vlnu!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Mladá Boleslav/Liberec - Liberecký mladší dorost se velmi rychle dokázal oklepat z prohry v utkání s Českými Budějovicemi a porazil Mladou Boleslav, ta navíc poprvé skórovala až v samotném závěru střetnutí. Díky tomuto tříbodovému zisku Tygři okupují druhou příčku tabulky, přičemž mají stejně bodů jako vedoucí Sparta.

5. kolo, neděle 20. září 2015

Branky a nahrávky: 58. Furmánek (Vasilev) - 12. Maťátko (Aubrecht, Dospěl), 15. Maťátko (Rychlovský), 26. Šír J. (Starý), 49. Dospěl (Rychlovský). Rozhodčí: Nepomucký - Kettner, Šmika. Vyloučení: 4:8 + Novák (MLB) 10. min. naražení zezadu. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 27:42. Diváci: 76.

BK Mladá Boleslav

Haas - Sýkora, Theissig, Málek, Dobrkovský, Červenka, Furmánek - Vasilev, Valdhans, Šípek, Litera, Novák, Moucha, Čermák, Jindra, Kolner, Říha

Novák - Šuráň, Starý, Charvát, Křepelka, Ira, Mojžíšek - Rychlovský, Dospěl, Šír J., Maťátko, Bartoš, Vomáčka, Bitman, Hájek, Kotyza, Virág, Šafařovský

5. kolo, neděle 20. září 2015