Mladší dorost srovnal za pět dvanáct, v nájezdech ale Motoru nestačil

Date of publication Author Kryštof Rossmann

České Budějovice/Liberec - Mladší dorost "B" vybojoval na půdě Českých Budějovic bod. Ještě deset minut před koncem prohrával o dvě branky, ale pomocí skvělého finiše srovnal na 5:5. V samostatných nájezdech uspěli domácí, kteří tak berou bonusový bod.

VII.kolo, čtvrtek 23. února 2017
6:5sn
(0:2, 2:0, 3:3 - 0:0)

Branky a nahrávky: 10. Pokorný (Jansa), 19. Böhm (Hlister), 49. Jansa (Pray, Bartoš), 50. nezbeda, 55. Jansa (Holec).

Bílí Tygři Liberec "B"

Čajan (30.-55. Král) - Pokorný, Bartoš, Moc, Holec, Pípa, Šedivý, Böhm, Šuráň - Jansa, Matějka, Nezbeda, Folda, Pray, Racek, Hlister, Šimáněk, Měchura

Václav Lacek
„Ve velmi slušném utkání jsme deset minut před koncem prohrávali o dvě branky. Díky hektickému závěru se nám podařilo srovnat, v nájezdech měl ale více štěstí domácí tým. Dvěma góly v poslední desetiminutovce výrazně dopomohl k zisku konečného bodu Filip Jansa. “