Odveta dokonána! Páťáci poprvé v sezóně porazili Mladou Boleslav

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Fantazie! Páťáci vyhráli počtvrté v řadě a tentokrát porazili dokonce rivala z Mladé Boleslavi. Konečné skóre 7:3 podtrhuje tygří dominanci. Jak dlouho bude forma našeho mužstva pokračovat? Ve středu nastoupí proti Neratovicím.

III.kolo, sobota 04. února 2017
()

STATISTIKY PÁŤÁKŮ V SEZÓNĚ 2016/2017

Zápasy: 22 (24 kol)/ 3
Bilance: 16 - 0 - 4 / 3 - 0 - 0
Aktuální forma: 4 vítězství
Skóre: 214:104 / 32:11
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Poděbrady 23:1 (22.10. 2016)

Pátá třída zahájila druhou část soutěže na výbornou! I ve třetím duelu dokázala zvítězit a tentokrát navíc porazila mladoboleslavské Bruslaře, se kterými utrpěla nejtěžší porážku v aktuální sezóně. Navázala tak na výkon z druhého měření sil, v němž vyhrála těsně 7:6.

Tentokrát byla výhra ještě větší, konečný výsledek hovořil jasně - 7:3 pro naše mužstvo. Svěřenci trenéra Vojtěcha Fialy tak mohou oslavovat již čtvrtou výhru v řadě. Jak dlouho bude tato série pokračovat?

III.kolo, sobota 04. února 2017
()