Osmáci na Hradec Králové po všech směrech nestačili

Hradec Králové/Liberec - Nevyvedený zápas. Tygří osmáci na svého soupeře z Hradce Králové jednoznačně nestačili a zpět domů odjeli bez jediného bodu. Východočeši vyhráli vysoko 7:0, přičemž čtyři branky vstřelili v poslední třetině zápasu.

Do utkání s královehradeckým Mountfieldem nevstoupili tygří osmáci pravou nohou. V první třetině drželi s domácím krok, ale ve zbytku duelu inkasovali hned šestkrát. Soupeř se dokázal prosadit v oslabení a i při hře čtyři na čtyři.

Vojtěch Fiala: „Nejslabší vystoupení v sezoně, hlavně z hlediska nasazení"

Naše mužstvo s Východočechy prohrálo už potřetí v sezoně. Nejprve se hokejisté zpod Bílé věže radovali 7:5 a poté 8:3. Nejprve 5:7 a poté 3:8. V následujícím utkání se šelmy střetnou s pražskou Hvězdou, poté s dalšími dvěma celky z hlavního města: Kobrou a Spartou.

Vojtěch Fiala
Liberec
„Nic se nám nepovedlo. Ještě první třetina snese nějakou kritiku, ale po přestávce už jsme byli všude druzí a Hradec Králové zápas dovedl zaslouženě do takto jednoznačného výsledku. Pokládám to za naše nejslabší vystoupení v sezoně, minimálně z toho hlediska, že u takového zápasu očekáváme od každého hráče týmu stoprocentní nasazení a odhodlání zápas zvládnout, jinak zkrátka není šance vyhrát."