Osmáci přejeli Kobru a připravují se na Spartu

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Osmá třída v souboji s pražskou Kobrou ukázala svou sílu a soupeře k ničemu příliš nepustila. Hned devětkrát navíc skórovala a bere zasloužené dva body. Hned v neděli ji čeká další zápas, utká se se Spartou.

18.kolo, sobota 16. prosince 2017

Branky a nahrávky: 12. Knébl, 14. Polák (Plos, Trunda), 14. Typolt (Leden), 23. Polák (Trunda, Plos), 31. Polák (Trunda), 40. Tůma (Plos, Meisel), 47. Dvořák (Leden), 54. Trunda (Plos, Polák), 60. Dědek (Trunda, Dvořák).

Vopravil (30. Franz) – Tůma, Dvořák, Culek, Meisel – Šíma – Plos, Polák, Trunda – Typolt, Leden, Knébl – Kadlec Dom., Dědek, Havlíček

Osmá třída přehrála pražskou Kobru jednoznačným poměrem a dokázala tak navázat na poslední utkání, kdy slavila výhru 4:1 nad dalším celkem z hlavního města - Hvězdou. Duel byl v režii našeho celku, který po celých šedesát minut udržel koncentraci.

Vojtěch Fiala: „Jednoznačný zápas. Byli jsme ale zbytečně vylučovaní a a to by se nám příště mohlo stát osudným"

K vidění bylo hned několik krásných hokejových akcí, přičemž některé z nich skončily dokonce gólem do prázdné branky. Čtyři asistence v utkání zaznamenal Lukáš Plos, dařilo se i Tomáši Trundovi (1+4). Vojtěch Polák dokonce docílil hattricku.

Vojtěch Fiala
„Jednoznačný zápas. Soupeře jsme k ničemu moc nepustili, směrem dopředu jsme si vytvořili spoustu šancí a několik gólů padlo do prázdné branky. Každopádně jsme také byli zbytečně moc vylučovaní a zejména fauly hokejkou v útočném pásmu, nebo nějaké oplácení se nám mohou v následujícím duelu se Spartou stát osudným. Doufám, že si kluci do dalšího duelu přenesou bojovnou a vítěznou náladu.“

18.kolo, sobota 16. prosince 2017