Report ze zápasu

Osmáci proti Kolínu nezaváhali, vyhráli vysoko 13:0

15.03.2017Kryštof Rossmann

Osmáci proti Kolínu nezaváhali, vyhráli vysoko 13:0

Kolín/Liberec - Vysoké vítězství si připsali tygří osmáci v souboji s Kolínem. Proti soupeři ze spodních pater tabulky nezaváhali a nastříleli mu hned třináct branek. Nejdrtivější bylo druhé dějství, během kterého šelmy přesně zamířily hned šestkrát.

28.kolo v St 15.3.
(0:4, 0:6, 0:3)
SC Kolín
Bílí Tygři Liberec

Komentář k utkání

Vítězslav Jankových o motivaci týmu v závěrečných zápasech

"Kluci si uvědomují, že jim končí mládežnický hokej, co se týče žáků. Chystají se na přechod do akademie. Chtějí dokázat nám trenérům i sami sobě, že hokej hrát umí i že se s tím umí poprat a naložil sami na sebe váhu zodpovědnosti. Myslím, že hrají hokej poctivě. Dokázali to a je vidět, že mají spoustu talentu. Pokud vydrží, tak si myslím, že nouze o dobré hokejisty v Liberce nebude. Je základ, aby tu vyrůstali šikovní hráči."

Vítězslav Jankových

Liberec

"Osmička mě velmi potěšila, líbilo se mi, že kluci k zápasu skvěle přistoupili. Od první minuty hráli naplno, snažili se útočit, hrát v útočném pásmu. Předváděli kombinační hokej, kdy si dokonce měnili posty. Vypadalo to opravdu jako hokej a zaslouženě jsme vyhráli. Kluci si s chutí zastříleli, vstřelili góly, ale zároveň herní projev vypadal velmi solidně. Zápas měl vysoké parametry, byl jsem velmi potěšen."

Branky a nahrávky
Branky a nahrávky: Šedivý (Schauer), Hladík (Šťovíček), Gajda (Vodlan), Hujer, Schauer, Schauer (Jenčovský), Hujer (Hladík), Schauer (Polák), Hujer (Hladík), Šťovíček, Čihák (Šedivý), Gajda (Böhm), Vodlan (Šedivý). Vyloučení: 1:4.

Hrabík v reprezentaci!
Kryštof Hrabík byl nominován Turnaj čtyř zemí reprezentačního výběru U20 ve Finsku. Klání se uskuteční v termínu od 20.-27. srpna ve Vierumäki.
před 2 dny
Sýkorová na sraz!
Tygřice Karolína Sýkorová se zúčastní přípravného kempu českého národního týmu dívek do šestnácti let v Blansku! Samotný kemp se v moravské metropoli koná od 25. do 27. srpna.
pondělí 14.8.2017
Přípravné zápasy!
Článek o výsledcích přípravných duelů všech mládežnických celků byl aktualizován. Podívat se na soupis můžete zde.
sobota 12.8.2017