Report ze zápasu

Osmáci proti Kolínu nezaváhali, vyhráli vysoko 13:0

15.03.2017Kryštof Rossmann

Osmáci proti Kolínu nezaváhali, vyhráli vysoko 13:0

Kolín/Liberec - Vysoké vítězství si připsali tygří osmáci v souboji s Kolínem. Proti soupeři ze spodních pater tabulky nezaváhali a nastříleli mu hned třináct branek. Nejdrtivější bylo druhé dějství, během kterého šelmy přesně zamířily hned šestkrát.

28.kolo v St 15.3.
(0:4, 0:6, 0:3)
SC Kolín
Bílí Tygři Liberec

Komentář k utkání

Vítězslav Jankových o motivaci týmu v závěrečných zápasech

"Kluci si uvědomují, že jim končí mládežnický hokej, co se týče žáků. Chystají se na přechod do akademie. Chtějí dokázat nám trenérům i sami sobě, že hokej hrát umí i že se s tím umí poprat a naložil sami na sebe váhu zodpovědnosti. Myslím, že hrají hokej poctivě. Dokázali to a je vidět, že mají spoustu talentu. Pokud vydrží, tak si myslím, že nouze o dobré hokejisty v Liberce nebude. Je základ, aby tu vyrůstali šikovní hráči."

Vítězslav Jankových

Liberec

"Osmička mě velmi potěšila, líbilo se mi, že kluci k zápasu skvěle přistoupili. Od první minuty hráli naplno, snažili se útočit, hrát v útočném pásmu. Předváděli kombinační hokej, kdy si dokonce měnili posty. Vypadalo to opravdu jako hokej a zaslouženě jsme vyhráli. Kluci si s chutí zastříleli, vstřelili góly, ale zároveň herní projev vypadal velmi solidně. Zápas měl vysoké parametry, byl jsem velmi potěšen."

Branky a nahrávky
Branky a nahrávky: Šedivý (Schauer), Hladík (Šťovíček), Gajda (Vodlan), Hujer, Schauer, Schauer (Jenčovský), Hujer (Hladík), Schauer (Polák), Hujer (Hladík), Šťovíček, Čihák (Šedivý), Gajda (Böhm), Vodlan (Šedivý). Vyloučení: 1:4.

Havlín zůstává Tygrem
Obránce Tomáš Havlín, jenž v Liberci prošel všemi mládežnickými kategoriemi, podepsal s klubem novou dvouletou smlouvu a zůstane i nadále Bílým Tygrem. Minulý ročník působil převážně v prvoligových Benátkách, stihl ovšem odehrát i pět utkání v tygřím „áčku“. Více se dočtete zde.
středa 21.6.2017
Bruslení s Tygry!
Nezaznamenali jste ještě akci Bruslení s Tygry, která se koná 10. června v 13 hodin? Přečtěte si článek, kde naleznete bližší informace, naleznete ho tady.
středa 7.6.2017
Tygři v reprezentaci!
Mezi vybranými hráči na dva kempy kategorie U16 jsou hned čtyři Tygři, Filip Kovář navíc působí mezi náhradníky. Kdo dostal od nového trenérského štábu pozvánku? Více se dočtete zde.
pondělí 5.6.2017