Osmáci ve velké bitvě udolali Dynamo a jsou stále stoprocentní!

Liberec - Další dva body do tabulky! Tygří osmá třída si po vítězství nad Chrudimí zvládla i vyrovnaný duel s Pardubicemi. Ubojovaná výhra 4:3 zajistila našemu mužstvo stoprocentní bilanci, příští týden se Tygři vydají do Hradce Králové.

II.kolo, sobota 22. září 2018
4:3
(2:2, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: Hrabčák (Zverka), Janata, Ehrenberger, Jobek (Hois). Vyloučení: 7:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:1. Střely na branku: 27:10 (9:4, 10:3, 8:3).

Leško Robert (Tomeš Lukáš), Ehrenberger Jakub, Adamec Ondřej, Riedel Filip, Várady Daniel, Janata Radek, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Hrabčák Damian, Pérez Jaromír, Oberreiter Petr, Hois Vojtěch, Zverka Michal, Vološín Tadeáš, Mitlener Ondřej, Jobek Milan Tadeáš

I ve druhém utkání sezony dokázalo naše mužstvo zvítězit. V souboji s jedním z největších favoritů na triumf ukořistilo dva body i přesto, že duel byl po celou dobu velmi vyrovnaný.

V první třetině se za Bílé Tygry prosadil Damian Hrabčák po asistenci Michala Zverky a Radek Janata. Hosté z východočeských Pardubic odpověděli stejným počtem branek. Šelmám v utkání ale pomohly i početní výhody. Zatímco v oslabení se prosadily oba celky, přesilovky využívali pouze Bílí Tygři. Prosadili se během nich hned dvakrát.

Ve druhé periodě byl jediným úspěšným střelcem Jakub Ehrenberger, Dynamo opět drželo krok a po dvou dějstvích tak bylo skóre vyrovnané - 3:3. O vítězství rozhodla až třetí třetina, během níž se prosadil Milan Jobek po nahrávce Vojtěcha Hoise. Liberec přehrál Pardubice těsně 4:3.

Vojtěch Fiala
„Oproti zápasu s Chrudimí jsme museli přeřadit na vyšší rychlostní stupeň. Výsledek nereflektuje předvedenou hru. Měli jsme rozhodnout už v první třetině. Během příštího týdne hrajeme dva zápasy s týmy, které s námi chtějí bojovat o čelo tabulky, poctivou hru musíme podložit lepší produktivitou a musíme také zkrouhnout počet trestů za banální fauly našich hráčů. Kluci si uvědomují, že by pro nás mohly mít ve vyrovnaných zápasech a vypjatých koncovkách nepříjemné následky.“