Report ze zápasu

Osmáci vedli 3:0, Slavia ale vyrovnala a Tygři ztratili důležitý bod

17.12.2016Petr Duschka

Osmáci vedli 3:0, Slavia ale vyrovnala a Tygři ztratili důležitý bod

Praha/Liberec - Naši Tygři byli v utkání proti Slavii dvě třetiny lepším mužstvem. Když náš tým vstřelil na začátku třetí třetiny branku, zdálo se, že za stavu 3:0 je o zápase rozhodnuto. Soupeř však nesložil zbraně a houževnatým výkonem se snažil nepříznivý stav zvrátit. Z minima vytěžil soupeř maximum. Náš tým nezvládl koncovku utkání a výsledná remíza je tak ztrátou důležitého bodu do celkové tabulky ligy.

18.kolo v So 17.12.2016
(0:1, 0:1, 3:1)
HC Slavia Praha
Bílí Tygři Liberec

Komentář k utkání

Jiří Bermann o první polovině střetnutí

"Vnitřně mám pocit, že se zápas rozhodoval v prvních dvou dvacetiminutovkách, kde jsme měli skórovat. Byli jsme výrazně lepší a měli jsme vstřelit mnohem víc branek. Kdyby to bylo 4:0 nebo 5:0, nikdo by nemohl nic říct. Bohužel jsme si ani vedení 3:0 nevážili a dětskými chybami jsme soupeři darovali bod. Zároveň však musím uznat, že Slavia hrála dobře."

Jiří Bermann

Liberec

"Dvě třetiny jsme hráli dobře, ale nedali jsme góly a vedli jsme jen 2:0. Ve třetím dějství přišla uklidňující branka na 3:0. Myslel jsem si, že už to v klidu dohrajeme, jenže soupeř vstřelil náhodnou branku. Prohráli jsme vhazování v obranném pásmu a bek přesně i tvrdě vystřelil. Protivníkovi narostla křídla a my jsme mentálně odešli, nedostali jsme se z pásma a tahali jsme za kratší konec. Byla otázka času, jestli výsledek ubráníme nebo srovnají. Třetí třetina mě hodně mrzí, nechci říct, že jsme ji vypustili, ale myslím, že i psychicky nás snížení hrozně svázalo a nehráli jsme dobře."

Branky a nahrávky
Branky a nahrávky: Rossmy (Böhm), Hujer (Böhm), Čihák (Duschka). Vyloučení: 3:3.
Statistiky hráčů
HráčGA+/-TM
Böhm Martin0200
Čihák Lukáš1000
Duschka Vojtěch0100
Helcl Jakub0000
Hladík Jakub0000
Hujer Jakub1000
Jenčovský Mikuláš0000
Měchura Adam0000
Polák Vojtěch0000
Rossmy Benet1000
Šedivý Jakub0000
Van Wassem Björn0000
Vodlan Luka0000

Hrabík v reprezentaci!
Kryštof Hrabík byl nominován Turnaj čtyř zemí reprezentačního výběru U20 ve Finsku. Klání se uskuteční v termínu od 20.-27. srpna ve Vierumäki.
před 2 dny
Sýkorová na sraz!
Tygřice Karolína Sýkorová se zúčastní přípravného kempu českého národního týmu dívek do šestnácti let v Blansku! Samotný kemp se v moravské metropoli koná od 25. do 27. srpna.
pondělí 14.8.2017
Přípravné zápasy!
Článek o výsledcích přípravných duelů všech mládežnických celků byl aktualizován. Podívat se na soupis můžete zde.
sobota 12.8.2017