Osmáci vedli 3:0, Slavia ale vyrovnala a Tygři ztratili důležitý bod

Date of publication Author Petr Duschka

Praha/Liberec - Naši Tygři byli v utkání proti Slavii dvě třetiny lepším mužstvem. Když náš tým vstřelil na začátku třetí třetiny branku, zdálo se, že za stavu 3:0 je o zápase rozhodnuto. Soupeř však nesložil zbraně a houževnatým výkonem se snažil nepříznivý stav zvrátit. Z minima vytěžil soupeř maximum. Náš tým nezvládl koncovku utkání a výsledná remíza je tak ztrátou důležitého bodu do celkové tabulky ligy.

18.kolo, sobota 17. prosince 2016

Branky a nahrávky: Rossmy (Böhm), Hujer (Böhm), Čihák (Duschka). Vyloučení: 3:3.

Franc, Krátký Č., Hladík, Duschka, Šedivý, Rossmy, Vodlan, Polák, Hujer, Jenčovský, Čihák, Měchura, Böhm, Helcl, VanWassem

Jiří Bermann o první polovině střetnutí

"Vnitřně mám pocit, že se zápas rozhodoval v prvních dvou dvacetiminutovkách, kde jsme měli skórovat. Byli jsme výrazně lepší a měli jsme vstřelit mnohem víc branek. Kdyby to bylo 4:0 nebo 5:0, nikdo by nemohl nic říct. Bohužel jsme si ani vedení 3:0 nevážili a dětskými chybami jsme soupeři darovali bod. Zároveň však musím uznat, že Slavia hrála dobře."

Jiří Bermann
„Dvě třetiny jsme hráli dobře, ale nedali jsme góly a vedli jsme jen 2:0. Ve třetím dějství přišla uklidňující branka na 3:0. Myslel jsem si, že už to v klidu dohrajeme, jenže soupeř vstřelil náhodnou branku. Prohráli jsme vhazování v obranném pásmu a bek přesně i tvrdě vystřelil. Protivníkovi narostla křídla a my jsme mentálně odešli, nedostali jsme se z pásma a tahali jsme za kratší konec. Byla otázka času, jestli výsledek ubráníme nebo srovnají. Třetí třetina mě hodně mrzí, nechci říct, že jsme ji vypustili, ale myslím, že i psychicky nás snížení hrozně svázalo a nehráli jsme dobře.“

18.kolo, sobota 17. prosince 2016