Osmáci vítězní! S přehledem zdolali Kolín

Liberec - Klidný zápas, poklidná výhra. Tygří šestá třída se v utkání proti kolínským Kozlům šestkrát prosadila, ale branek mohlo být ještě více. Tak jak tak naše mužstvo bere dva body do tabulky!

23.kolo, středa 28. února 2018
6:1
(2:0, 0:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 2. Typolt (Kříž), 14. Kříž (Leden), 42. Polák (Jobek), 45. Polák (Jobek), 55. Trunda (Polák), 59. Kříž - 54. Movsesjan (Vondrášek). Vyloučení: 6:3.

Franz (Vopravil) - Dědek, Culek, Dvořák, Šíma, Tůma - Plos, Typolt, Havlíček, Knébl, Polák, Kříž, Trunda, Kadlec, Leden, Jobek

SC Kolín

Zdychynec (Král) - Bukvald, Moravec, Hušek - Kubík, Semenec, Dudek, Movsesjan, Mach, Babička, Guttner, From, Novotný, Vondrášek

Osmáci nastoupili k dalšímu utkání proti Kolínu a byli úspěšní. V první třetině se naše mužstvo hned dvakrát prosadilo, první branka navíc padla už po dvou minutách hry.

„Zápas jsme zvládli, ale na takový počet šancí bychom ho měli ukončit s vyšším brankovým rozdílem," prozradil trenér Vojtěch Fiala.

Tygři náskok postupně po celou dobu duelu zvyšovali. Dva góly a asistenci nasbíral Vojtěch Polák, dvě branky měl i Filip Kříž. Jedinou branku za hosty si připsal až za rozhodnutého stavu Petr Movsesjan.

Vojtěch Fiala
„Zápas jsme zvládli, ačkoliv na počet šancí a s takovým podílem držení puku se mělo skóre vyšplhat mnohem výš, než je 6 vstřelených branek. Chválíme beky za útočnou aktivitu, ale i tak bychom si z modré čáry představovali podstatně větší střeleckou aktivitu, dole před brankovištěm už si s tím naši šikovní útočníci musí poradit.“