Osmička pražský dvojboj zvládla na padesát procent, po výhře nad Kobrou nestačila na Spartu

Date of publication Author Jan Kousal

Liberec - Není každý den posvícení. Liberecká osmá třída den po velkém vítězství nad Kobrou Praha nestačila na jiný klub z největší české metropole. Spartě podlehla Fialova družina bez několika zraněných opor 0:8.

19.kolo, neděle 17. prosince 2017

Branky a nahrávky: 2. Holl (David), 20. Holl (David, Tomov), 20 David (Holl, Kalný), 21. Hamara (Kalný, Holl), 28. Bareš (Hamara), 43. Hamara (Brůna), 45. Hamršmíd (Němec, Hamara), 46. Pražák (Pírs).

Franz (Vopravil) - Dědek, Culek (C), Meisel, Dvořák, Šíma, Tůma - Plos, Typolt, Knébl, Polák, Trunda, Leden

HC Sparta Praha

Dlouhý (Potapov) - Filippov, Sýkora, Brůna, Čečetka, Bareš, Pražák, Hamara (C), Pírs, David, Hamršmíd, Čáp, Červenka, Kalný, Němec, Holl, Tomov

Osmé třídě se bohužel nepodařilo navázat na nevídanou ostropalbu, kterou mladí Tygři počastovali pražskou Kobru. Nad síly svěřenců Vojtěcha Fialy byli jiní Pražané, tentokrát ze Sparta. Výsledek 0:8 jasně hovoří pro celek z hlavního města.

Vojtěch Fiala o síle soupeře: „Sparta měla tři vyrovnané lajny a tomu bylo těžké konkurovat"

Nezbývá než věřit, že po Novém roce najedou osmáci zpět na vítěznou vlnu. Soutěž pro šelmy pokračuje 6. ledna soubojem proti Pardubicím. Snad se dají dohromady zraněný Hujer a nemocný Kříž, které zdravotní trable donutily k nucené přestávce.

Vojtěch Fiala
„Dostali jsme slušnou lekci. Směrem dopředu jsme byli bezzubí a dozadu zase nedůrazní. Sparta byla všude dřív a nedala nám žádný prostor. Skóre 8:0 je čistý obraz hry. Doufám, že v posledním kole se Spartou budeme mít k dispozici všechny hráče, kteří jsou aktuálně zranění nebo nemocní. Snad si reputaci napravíme.“

19.kolo, neděle 17. prosince 2017

HC Sparta Praha