Report ze zápasu

Pátá třída roznesla Novou Paku a slavila devátou výhru sezóny

11.11.2017Kryštof Rossmann

Pátá třída roznesla Novou Paku a slavila devátou výhru sezóny

Liberec - Pošesté v řadě a podeváté celkově uspěli tygří páťáci v aktuální sezóně. Tentokrát si vyšlápli na Novou Paku, kterou porazili vysoko 15:4. Jediným soupeřem, jenž dokázal naše mužstvo porazit, je tak stále pouze Lomnice nad Popelkou.

10.kolo v So 11.11.
()
Bílí Tygři Liberec
BK Nová Paka

Komentář k utkání

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 10
Bilance: 9 - 0 - 1
Aktuální forma: 6 výher
Skóre: 117:30
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

Páťáci jedou dál! Zvítězili v šestém utkání v řadě, to vše navíc ve velkém stylu. Celek Nové Paky přehráli jednoznačným poměrem 15:4 a zaslouženě tak berou z duelu dva body.

Jediným soupeřem, na kterého nevyzráli, tak zůstává Lomnice nad Popelkou, které podlehli na začátku soutěže 4:5. V dalším kole se naše mužstvo utká s Českou Lípou.

Ctibor Jech

Liberec

"Chválím soupeře za nasazení po celý zápas, nebylo to pro něj jednoduché. Náš tým si během zápasu vyzkoušel několik taktických variant z pohledu ofenzivy, na které se zaměřujeme v tréninku."

Kontumace Zlína
Utkání kategorie U20 proti zlínským Beranům, které se odehrálo 1. prosince, bylo kontumováno ve prospěch našeho celku. Neoprávněný start si totiž připsal obránce David Martínek, jenž v předchozích duelech inkasoval dva desetiminutové tresty. Ševci vyhráli duel 5:4 po prodloužení, nyní ale svěřencům trenéra Valdemara Jiruše připadly do vyrovnané tabulky dva body navíc.
sobota 9.12.2017
Hrabík na kemp!
Kryštof Hrabík byl trenérem Filipem Pešánem nominován na přípravný kemp kategorie U20 před mistrovstvím světa v ledním hokeji, který se uskuteční v Niagara Falls (USA). Šanci dostane i bývalý Tygr Marek Zachar.
středa 6.12.2017
Souhrny sport. tříd
Na tomto odkaze naleznete souhrn ligy starších žáků. Sedmáci okupují první příčku tabulky, osmáci jsou třetí.
čtvrtek 30.11.2017