Report ze zápasu

Pátá třída rozstřílela Frýdlant 12:2!

29.10.2017Kryštof Rossmann

Pátá třída rozstřílela Frýdlant 12:2!

Frýdlant/Liberec - Tygří páťáci si v utkání s Frýdlantem připsali dvojciferný počet branek a jelikož sami inkasovali pouze dvakrát, mohli oslavovat další dva body do tabulky. Naše mužstvo navíc může těšit, že od posledního zápasu s Turnovem došlo ke zlepšení koncovky.

8. kolo v Ne 29.10. 09:00
()
HC Frýdlant
Bílí Tygři Liberec

Komentář k utkání

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 8
Bilance: 7 - 0 - 1
Aktuální forma: 4 výhry
Skóre: 95:23
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

Tygří pátá třída navázala na předchozí tři výhry a poradila si i s celkem z Frýdlantu. Kombinačně bylo naše mužstvo úspěšnější a v brance se navíc dařilo dvojici Košek - Štryncl. Oba gólmani podpořili vyvedený herní projev mužstva.

Počet branek postupně vystoupal až na čtrnáct, z čehož hned dvanáctkrát udeřili Tygři. Po právu si tak ze souboje odnáší dva body, blíží se také ke stovce vstřelených gólů.

Daniel Stehno

Liberec

"Kluci sehráli velice slušné utkání a v tempu, protože jsme hráli celý zápas na dvě pětky. Musíme kluky pochválit za kombinační hru a disciplínu. Chválíme také naše gólmany Vojtu Koška a Honzu Štrincla."

Kontumace Zlína
Utkání kategorie U20 proti zlínským Beranům, které se odehrálo 1. prosince, bylo kontumováno ve prospěch našeho celku. Neoprávněný start si totiž připsal obránce David Martínek, jenž v předchozích duelech inkasoval dva desetiminutové tresty. Ševci vyhráli duel 5:4 po prodloužení, nyní ale svěřencům trenéra Valdemara Jiruše připadly do vyrovnané tabulky dva body navíc.
sobota 9.12.2017
Hrabík na kemp!
Kryštof Hrabík byl trenérem Filipem Pešánem nominován na přípravný kemp kategorie U20 před mistrovstvím světa v ledním hokeji, který se uskuteční v Niagara Falls (USA). Šanci dostane i bývalý Tygr Marek Zachar.
středa 6.12.2017
Souhrny sport. tříd
Na tomto odkaze naleznete souhrn ligy starších žáků. Sedmáci okupují první příčku tabulky, osmáci jsou třetí.
čtvrtek 30.11.2017