Pátá třída si poradila s Varnsdorfem a veze si tři body

Date of publication Author Milan Hladík

Rumburk/Liberec - O víkendu se mladé naděje libereckého hokeje utkaly v Rumburku s týmem HC Varnsdorf. I přes velký nátlak domácího týmu ve druhé třetině se Tygrům dařilo držet zápas pod kontrolou a zaslouženě si odvažejí zpět do města pod Jěštědem plný počet bodů.

8. kolo, sobota 26. října 2013
3:10
(0:4, 2:3, 1:3)

Branky a nahrávky: 3. Helcl, 8. Hujer (Šťovíček), 17. Hladík (Lejsek), 17. Borecký (Šťovíček), 23. Svoboda (Krátký), 28. Hladík, 39. Sýkorová (Van Wassem), 42. Šťovíček (Duschka), 48. Lejsek (Košek), 54. Hujer (Šťovíček). Vyloučení: 5:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 16:44. Třetiny: 0:4, 2:3, 1:3.

Franc (30. Krátký Č.) - Hladík, Apko, Helcl, Duschka, Košek, Vojtěch - VanWassem, Lejsek, Sýkorová, Šťovíček, Hujer, Borecký, Svoboda, Krátký, Pajer