Report ze zápasu

Pátá třída si proti Jičínu otevřela střelnici! 16:3

23.09.2017Kryštof Rossmann

Pátá třída si proti Jičínu otevřela střelnici! 16:3

Liberec - Páťáci se se soupeřem z Jičína příliš nepárali. V úvodním utkání sezóny dominovali a zaslouženě vyhráli vysoko 16:3.

1. kolo v So 23.9. 10:00
()
Bílí Tygři Liberec
HC Jičín

Komentář k utkání

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 1
Bilance: 1 - 0 - 0
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 16:3
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Jičín 16:3 (23.9. 2017)

Svěřenci trenéra Ctibora Jecha mladšího nemohli do nového ročníku vstoupit lépe. Duel proti Jičínu odehráli ve vysokém tempu a soupeře nakonec jednoznačně přehráli.

O jejich dominanci svědčí i výsledek. Skórovali totiž hned šestnáctkrát, zatímco soupeři dovolili pouze tři trefy. Otázkou však zůstává, zda dokáží na povedený výkon navázat. Příležitost budou mít už ve čtvrtek 28. září, kdy se během státního svátku utkají s Novou Pakou.

Adrien Bartovič oceněn
Hráč šesté třídy Adrien Bartovič byl jako první hráč sportovních tříd oceněn za výkony a vzornou reprezentaci klubu. Odměnou mu bylo to, že před zápasem A týmu nastoupil společně s hráči na ledovou plochu, navíc po boku svého otce Milana Bartoviče. Více si můžete přečíst zde.
pátek 17.11.2017
Pešán o MS juniorů
Liberecký trenér Filip Pešán zhodnotil přípravy na nadcházející mistrovství světa juniorů, na kterém povede českou dvacítku jako hlavní kouč. V nominaci figuruje na pozici náhradníka také Tygr Kryštof Hrabík. Rozhovor si můžete přečíst zde.
čtvrtek 2.11.2017
NHL: Chlapík má 1. bod!
Útočník Filip Chlapík, který si prošel mládežnickými výběry Bílých Tygrů, zaznamenal v NHL první bod při svém premiérovém startu. Stalo se tak v utkání jeho Ottawy proti Philadelphii. Senators nakonec vyhráli 5:4.
pátek 27.10.2017