Pátá třída si snadno poradila s Jičínem

Date of publication Author Milan Hladík

Jičín/Liberec - V sobotu vyrazila pátá třída Tygrů na mistrovské utkání do Jičína. Zápas měl jednoznačný průběh, liberečtí mladíci nepustili soupeře téměř k puku. Byla to takzvaně hra na jednu bránu. Tým si tak pod Ještěd odváží plný počet bodů. Tři góly zaznamenal Lejsek, Svoboda a Van Wassem.

7. kolo, sobota 19. října 2013
0:18
(0:4, 0:3, 0:11)

Branky a nahrávky: 1. Van Wassem (Rossmy), 1. Sýkorová, 11. Svoboda (Hladík), 14. Van Wassem (Rossmy), 24 .Rossmy (Hladík), 31. Svoboda (Krátký), 34. Vojtěch, 41. Lejsek (Hladík, Rossmy), 42. Krátký (Vojtěch), 43. Lejsek (Hladík, Rossmy), 49. Lejsek (Rossmy), 49. Košek, 54. Kříž, 55. Van Wassem (Hladík), 55. Sýkorová (Kříž), 56. Vojtěch, 59. Košek, 60. Svoboda (Krátký). Vyloučení: 4:1. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 1:61. Třetiny: 0:4, 0:3, 0:11.

Franc (31. Krátký Č.) - Hladík, Meisel, Duschka, Helcl, Košek, Vojtěch - Lejsek, Van Wassem, Rossmy, 0szi, Sýkorová, Kříž, Krátký O., Svoboda, Pajer