Pátá třída v předposledním kole narazila, v souboji s Benátkami neuspěla

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Benátky nad Jizerou/Liberec - Zatímco první vzájemné střetnutí mělo jasného vítěze - Bílé Tygry, kteří vyhráli vysoko 10:1, druhý zápas přinesl opačný příběh. Domácí svěřence trenéra Vojtěcha Fialy zaskočili a připravili jim čtvrtou porážku v sezóně.

21.kolo, sobota 17. prosince 2016
()

STATISTIKY PÁŤÁKŮ V SEZÓNĚ 2016/2017

Zápasy: 19 (21 kol)
Bilance: 15 - 0 - 4
Aktuální forma: 1 porážka
Skóre: 196:101
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Poděbrady 23:1 (22.10. 2016)

Tygří pátá třída v souboji s rivalem z Benátek nad Jizerou další body nepřidala. I přesto, že v prvním vzájemném měření sil tohoto soupeře porazila vysoko 10:1, neuspěla. Domácí celek statečně bojoval a nakonec bral dva body za vítězství 6:2.

Páťáci na svého soupeře nestačili teprve počtvrté během sezóny. Do konce soutěže zbývá jediné kolo, během něhož se šelmy střetnou s Poděbrady. Ty na domácím ledě porazily 23:1, což je jejich doposud nejvyšší výhra v ročníku. Naše mužstvo se bude snažit jak o zisk dvou bodů, tak o překonání celkového počtu 200 vstřelených gólů během 20 zápasů. Podaří se mu to?

21.kolo, sobota 17. prosince 2016
()