Pátá třída ve svém letošním maximu jednoznačně přehrála Varnsdorf

Liberec - Čtyřiadvacet branek. Přesně tolik nastřílela pátá třída svému soupeři z Varnsdorfu. Po celé utkání bylo naše mužstvo lepším týmem, což dokázalo proměnit i ve vysoké vítězství a bere tak zaslouženě další dva body do tabulky.

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 5
Bilance: 4 - 0 - 1
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 68:13
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

V posledním utkání Ligy mladších žáků Tygři podlehli svému soupeři z Lomnice nad Popelkou 4:5, v dalším střetnutí tak naše mužstvo chtělo znovu naplno bodovat a to se povedlo.

Varnsdorf porazilo svým dosavadní největším letošním maximem, když svému soupeři nastřílelo hned čtyřiadvacet branek. Samo zatím inkasovalo pouze dvakrát. V dalším kole se Tygři 14. října s nedalekým Jabloncem nad Nisou.

Ctibor Jech
Liberec
„Utkání se hrálo víceméně pouze na jednu branku. V tuto chvíli by se mělo zamyslet nad tím, proč takovéto zápasy, které nepomohou jak nám, tak ani našemu soupeři, hrát."