Report ze zápasu

Pátá třída ve svém letošním maximu jednoznačně přehrála Varnsdorf

08.10.2017Kryštof Rossmann

Pátá třída ve svém letošním maximu jednoznačně přehrála Varnsdorf

Liberec - Čtyřiadvacet branek. Přesně tolik nastřílela pátá třída svému soupeři z Varnsdorfu. Po celé utkání bylo naše mužstvo lepším týmem, což dokázalo proměnit i ve vysoké vítězství a bere tak zaslouženě další dva body do tabulky.

5. kolo v Ne 8.10.
()
Bílí Tygři Liberec
HC Varnsdorf

Komentář k utkání

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 5
Bilance: 4 - 0 - 1
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 68:13
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

V posledním utkání Ligy mladších žáků Tygři podlehli svému soupeři z Lomnice nad Popelkou 4:5, v dalším střetnutí tak naše mužstvo chtělo znovu naplno bodovat a to se povedlo.

Varnsdorf porazilo svým dosavadní největším letošním maximem, když svému soupeři nastřílelo hned čtyřiadvacet branek. Samo zatím inkasovalo pouze dvakrát. V dalším kole se Tygři 14. října s nedalekým Jabloncem nad Nisou.

Ctibor Jech

Liberec

"Utkání se hrálo víceméně pouze na jednu branku. V tuto chvíli by se mělo zamyslet nad tím, proč takovéto zápasy, které nepomohou jak nám, tak ani našemu soupeři, hrát."

Kontumace Zlína
Utkání kategorie U20 proti zlínským Beranům, které se odehrálo 1. prosince, bylo kontumováno ve prospěch našeho celku. Neoprávněný start si totiž připsal obránce David Martínek, jenž v předchozích duelech inkasoval dva desetiminutové tresty. Ševci vyhráli duel 5:4 po prodloužení, nyní ale svěřencům trenéra Valdemara Jiruše připadly do vyrovnané tabulky dva body navíc.
sobota 9.12.2017
Hrabík na kemp!
Kryštof Hrabík byl trenérem Filipem Pešánem nominován na přípravný kemp kategorie U20 před mistrovstvím světa v ledním hokeji, který se uskuteční v Niagara Falls (USA). Šanci dostane i bývalý Tygr Marek Zachar.
středa 6.12.2017
Souhrny sport. tříd
Na tomto odkaze naleznete souhrn ligy starších žáků. Sedmáci okupují první příčku tabulky, osmáci jsou třetí.
čtvrtek 30.11.2017