Report ze zápasu

Pátá výhra v řadě! Patnáctka rozstřílela Frýdlant

08.10.2017Kryštof Rossmann

Frýdlant/Liberec - Kategorie U15 si i v pátém ligovém kole počínala na výbornou. Svého soupeře z Frýdlantu rozstřílela vysoko 14:1 a ligou kráčí i nadále bez jediné porážky. Hattrick si připsal Jaroslav Chmelař, pět bodů zaznamenal Jakub Hujer a Tomáš Trunda.

Skóre: 46:12
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

I v pátém utkání sezóny 2017/2018 si Tygři vedli výtečně. V první třetině nasázeli svému soupeři hned pět branek a vedení až do závěrečné sezóny navyšovali. Hlavně díky velmi produktivní třetí třetině nakonec duel skončil vítězstvím 14:1 pro Bílé Tygry.

Ti přitom kráčí Ligou mladšího dorostu bez jediné porážky. Poradili si už s Kralupy nad Vltavou, Slavií, Mladou Boleslaví, Mělníkem a nyní i s Frýdlantem. V příštím kole je čekají Benátky nad Jizerou, které jsou jediným soupeřem, s nímž se naše mužstvo ještě nesetkalo.

Ohlasy trenérů

Václav Lacek

Liberec

"Bylo k vidění kvalitní utkání hrané ve vysokém tempu, pěkné akce i spousta branek."

Branky a nahrávky: 7. Pokorný (Polák, Hujer), 11. Vodlan, 14. Hujer (Culek), 17. Chmelař (Folda), 20. Pokorný (Trunda, Jonák), 30. Trunda (Pokorný, Vodlan), 30. Lejsek (Hujer), 37. Polák (Hujer), 45. Polák (Trunda), 49. Hujer (Šimáněk, Polák), 50. Chmelař (Folda, Jenčovský), 51. Jonák (Trunda), 55. Chmelař (Racek), 60. Trunda (Vodlan, Duschka).

Kontumace Zlína
Utkání kategorie U20 proti zlínským Beranům, které se odehrálo 1. prosince, bylo kontumováno ve prospěch našeho celku. Neoprávněný start si totiž připsal obránce David Martínek, jenž v předchozích duelech inkasoval dva desetiminutové tresty. Ševci vyhráli duel 5:4 po prodloužení, nyní ale svěřencům trenéra Valdemara Jiruše připadly do vyrovnané tabulky dva body navíc.
sobota 9.12.2017
Hrabík na kemp!
Kryštof Hrabík byl trenérem Filipem Pešánem nominován na přípravný kemp kategorie U20 před mistrovstvím světa v ledním hokeji, který se uskuteční v Niagara Falls (USA). Šanci dostane i bývalý Tygr Marek Zachar.
středa 6.12.2017
Souhrny sport. tříd
Na tomto odkaze naleznete souhrn ligy starších žáků. Sedmáci okupují první příčku tabulky, osmáci jsou třetí.
čtvrtek 30.11.2017

DALŠÍ AKTUALITY

Aukce WCH2016
Již dnes ve 20:00 končí unikátní aukce originálních hraných dresů ze Světového poháru 2016 v Kanadě. V aukci můžete získat jeden ze šestnácti originálních dresů českého národního mužstva. Připojte se do aukce zde!