Páťáci pokračují v kanonádách! Kutnou Horu rozdrtili 16:3

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Pátá třída stejně jako v uplynulé sezóně pokračuje ve velmi ofenzivních výkonech. Zápas proti Kutné Hoře nebyl výjimkou, svěřenci trenéra Vojtěcha Fialy vyhráli vysoko 16:3!

16.kolo, čtvrtek 17. listopadu 2016
()

STATISTIKY PÁŤÁKŮ V SEZÓNĚ 2016/2017

Zápasy: 16
Bilance: 12 - 0 - 2
Aktuální forma: 11 vítězství v řadě
Skóre: 158:78
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Poděbrady 23:1 (22.10. 2016)

Pátá třída vstupovala do střetnutí s Kutnou Horou v roli favorita. Vždyť předchozích deset zápasů zvládla na výbornou. Hned v osmi z nich navíc nastřílela dvojciferný počet branek. Sebevědomí také samozřejmě posílil fakt, že v prvním vzájemném měření sil vyhrálo naše mužstvo s přehledem 11:6.

Jinak tomu nebylo ani tentokrát. Páťáci měli osud střetnutí po celou dobu pevně ve svých rukách, což potvrdili hned šestnácti vstřelenými brankami. Atakují tak počin z loňské sezóny, během níž docílili mety 265 gólů. Podaří se jim toto maximum překonat?

16.kolo, čtvrtek 17. listopadu 2016
()