Páťáci přehráli po boji Hradec, Radivojevič má hattrick!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Třinácté vítězství v řadě ukořistila pátá třída v souboji s Hradcem Králové. Devět vstřelených branek znamená další dva body do tabulky a prodloužení série neporazitelnosti. Hattrickem se blýskl Luka Radivojevič, který hrál mezi staršími, neboť je ročník 2007!

18.kolo, sobota 26. listopadu 2016
()

STATISTIKY PÁŤÁKŮ V SEZÓNĚ 2016/2017

Zápasy: 16 (18 kol)
Bilance: 14 - 0 - 2
Aktuální forma: 13 vítězství v řadě
Skóre: 172:87
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Poděbrady 23:1 (22.10. 2016)

Třinácté vítězství v řadě! Pátá třída válí a nemíní zastavit. Poslední porážku si připsala 18. září. Od té doby nedokázal žádný soupeř Tygry byť jen obrat o bod. Konstantní výkony korunované vysokou produktivitou tak šelmy ženou ke skvělému konci soutěže.

Poslední duel proti Hradci přinesl čtrnáct branek. Divácky atraktivní utkání nakonec skončilo poměrem 9:5. Do konce soutěže přitom zbývají pouhá čtyři kola. Dokáže naše mužstvo udržet nastolený trend a poradí si i se zbylými soupeři? Čekají ho Letňany, Kolín, Benátky nad Jizerou a Poděbrady. V úvodních vzájemných zápasech dokázali Tygři tyto soupeře přejet, i tak se ale budou muset plně koncentrovat.

18.kolo, sobota 26. listopadu 2016
()