Páťáci si poradili s Českou Lípou třinácti zásahy

Date of publication Author Milan Hladík

L i b e r e c - Mladí Tygři v dalším duelu hostili nedaleké soupeře z České Lípy. Domácí svou kvalitu prokázali a po celou dobu měli zápas pod kontrolou. Proti Českolipským mladíkům se prosadili hned třináctkrát a nedovolili jim ani jednu přesnou trefu.

4. kolo, neděle 29. září 2013
13:0
(5:0, 7:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 4.Rossmy (Oszy), 5. Rossmy (Van Wassem), 15. Hladík (Apko), 18. Hujer (Šťovíček, Apko), 19. Kollert, 21. Van Wassem (Čihák), 24. Borecký (Kollert), 28. Borecký, 33. Borecký (Sýkorová), 33 Rossmy (Čihák), 33. Hladík, 37. Lejsek (Hujer), 42 Hujer (Helcl). Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 36:7. Třetiny: 5:0, 7:0, 1:0.

Franc (33. Petrement) - Hladík, Apko, Duschka, Košek, Čihák, Kollert - Van Wassem, Rossmy, Oszi, Helcl, Hujer, Šťovíček, Lejsek, Sýkorová, Borecký, Krátký.