Páťáci si poradili s Turnovem a drží se dál na vítězné vlně

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - I přes problémy v koncovce dokázala tygří pátá třída porazit Turnov. Utkání nakonec po přestřelce skončilo poměrem 8:5 pro naše mužstvo. V příštím duelu Tygři narazí na Frýdlant.

7. kolo, sobota 28. října 2017
()

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 7
Bilance: 6 - 0 - 1
Aktuální forma: 3 výhry
Skóre: 83:21
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

Ani Turnov nedokázal rozjeté páťáky zastavit. Naše mužstvo i přes povedený výkon soupeře a trápení v koncovce dokázalo vybojovat dva body a prodloužit svou sérii výher na tři duely. Tygři vyhráli 8:5.

Tygři tak doposud v soutěži prohráli jediné utkání. Příště vyzvou Frýdlant, s nímž završí první polovinu soutěže.

Daniel Stehno
„Hosté z Turnova předvedli velice sympatický výkon a drželi s námi krok po celý zápas. Naši svěřenci se dostávali do šancí, ale ta koncovka.... Nakonec jsme zápas strhli na svojí stranu a vyhráli o tři branky.“

7. kolo, sobota 28. října 2017
()