Report ze zápasu

Páťáci slaví další dva body! Jičín porazili vysoko 11:1

30.09.2017Kryštof Rossmann

Páťáci slaví další dva body! Jičín porazili vysoko 11:1

Liberec - Svěřenci trenéra Ctibora Jecha zvládli i třetí utkání nového ročníku. Znovu navíc vstřelili více než deset branek, Českou Lípu porazili 11:1 a berou tak další dva body do tabulky.

3. kolo v So 30.9. 12:30
()
Bílí Tygři Liberec
HC Predators Česká Lípa

Komentář k utkání

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 3
Bilance: 3 - 0 - 0
Aktuální forma: 3 výhry
Skóre: 40:6
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Jičín 16:3 (23.9. 2017)

Pátá třída Bílých Tygrů v dosavadním průběhu Ligy mladších žáků ještě nepoznala hořkost porážky. I ve třetím utkání si se svým soupeřem poradila a opět vstřelila víc než deset branek.

To se také odvíjí v celkovém skóre, doposud má na svém kontě čtyřicet vstřelených branek a šest gólů inkasovaných. V následujících kolech se utká s Lomnicí a Varnsdorfem.

Kontumace Zlína
Utkání kategorie U20 proti zlínským Beranům, které se odehrálo 1. prosince, bylo kontumováno ve prospěch našeho celku. Neoprávněný start si totiž připsal obránce David Martínek, jenž v předchozích duelech inkasoval dva desetiminutové tresty. Ševci vyhráli duel 5:4 po prodloužení, nyní ale svěřencům trenéra Valdemara Jiruše připadly do vyrovnané tabulky dva body navíc.
sobota 9.12.2017
Hrabík na kemp!
Kryštof Hrabík byl trenérem Filipem Pešánem nominován na přípravný kemp kategorie U20 před mistrovstvím světa v ledním hokeji, který se uskuteční v Niagara Falls (USA). Šanci dostane i bývalý Tygr Marek Zachar.
středa 6.12.2017
Souhrny sport. tříd
Na tomto odkaze naleznete souhrn ligy starších žáků. Sedmáci okupují první příčku tabulky, osmáci jsou třetí.
čtvrtek 30.11.2017