Report ze zápasu

Páťáci vybojovali v souboji s Benátkami výhru!

18.03.2017Kryštof Rossmann

Páťáci vybojovali v souboji s Benátkami výhru!

Liberec - Pátá třída souboj s Benátkami nad Jizerou zvládla. Svého soupeře porazila poměrem 6:3 a prodloužila tak sérii výher. Zvítězila již potřetí v řadě, navíc překročila tři sta branek během jednoho ročníku.

XV.kolo v So 18.3.
()
Bílí Tygři Liberec
Benátky nad Jizerou

Vojtěch Fiala

Liberec

"Páťáci přesto, že hráli tentokrát jen v jedenácti, tak dokázali po celou dobu zápasu dobře napadat a vytvořit si proti soupeři spoustu šancí. Je škoda, ze jsme proměnili jen zlomek z nich. S chuti hrál zejména obránce Pavel Prusek, který svůj výkon podtrhl hattrickem."

Výchova tygří mládeže
Viděli jste, jak funguje tygří mládežnická organizace. Pokud ne, připravili jsme pro vás video s ohlasy šéftrenéra základny Libora Daňka, které si můžete pustit zde. Chcete - li se dozvědět další informace, článek naleznete tady.
neděle 7.5.2017
Hrabík skóroval!
Hned ve svém prvním vystoupení na mistrovství světa do osmnácti let zaznamenal útočník Bílých Tygrů Kryštof Hrabík svou premiérovou trefu na šampionátu. Ve třetí minutě úvodního zápasu národního týmu proti Bělorusku otevřel skóre v přesilové hře a položil základní stavební kámen k výhře 7:4.
pátek 14.4.2017
Sparta mistrem MDO
Pražská Sparta, která vyřadila v play-off tygří mladší dorostence, se stala mistrem. Ovládla závěrečný turnaj a celou sezónu s celkovou bilancí 41 výher ze 45 zápasů.
úterý 28.3.2017