Report ze zápasu

Páťáci vybojovali v souboji s Benátkami výhru!

18.03.2017Kryštof Rossmann

Páťáci vybojovali v souboji s Benátkami výhru!

Liberec - Pátá třída souboj s Benátkami nad Jizerou zvládla. Svého soupeře porazila poměrem 6:3 a prodloužila tak sérii výher. Zvítězila již potřetí v řadě, navíc překročila tři sta branek během jednoho ročníku.

XV.kolo v So 18.3.
()
Bílí Tygři Liberec
Benátky nad Jizerou

Vojtěch Fiala

Liberec

"Páťáci přesto, že hráli tentokrát jen v jedenácti, tak dokázali po celou dobu zápasu dobře napadat a vytvořit si proti soupeři spoustu šancí. Je škoda, ze jsme proměnili jen zlomek z nich. S chuti hrál zejména obránce Pavel Prusek, který svůj výkon podtrhl hattrickem."

Dohrávka
Dohrávka 4. kola 1. ligy žen divize A mezi Bílými Tygřicemi a Děčínem proběhne v neděli 12. listopadu.
pátek 13.10.2017
Rozhovor s Teplým
Na webu Benátek nad Jizerou naleznete rozsáhlý rozhovor s šestnáctiletým forvardem Michalem Teplým. Přečíst si ho můžete kliknutím zde.
středa 11.10.2017
Tygřice v repre
Bílé Tygřice mají své zastoupení v národních týmech! Postaraly se o to Tereza Mazancová na turnaji výběru U18 ve Finsku a Karolína Sýkorová na soustředění dívčího výběru do šestnácti let ve Světlé nad Sázavou. Dívkám gratulujeme.
pondělí 9.10.2017