Report ze zápasu

Páťáci vybojovali v souboji s Benátkami výhru!

18.03.2017Kryštof Rossmann

Páťáci vybojovali v souboji s Benátkami výhru!

Liberec - Pátá třída souboj s Benátkami nad Jizerou zvládla. Svého soupeře porazila poměrem 6:3 a prodloužila tak sérii výher. Zvítězila již potřetí v řadě, navíc překročila tři sta branek během jednoho ročníku.

XV.kolo v So 18.3.
()
Bílí Tygři Liberec
Benátky nad Jizerou

Vojtěch Fiala

Liberec

"Páťáci přesto, že hráli tentokrát jen v jedenácti, tak dokázali po celou dobu zápasu dobře napadat a vytvořit si proti soupeři spoustu šancí. Je škoda, ze jsme proměnili jen zlomek z nich. S chuti hrál zejména obránce Pavel Prusek, který svůj výkon podtrhl hattrickem."

Sparta mistrem MDO
Pražská Sparta, která vyřadila v play-off tygří mladší dorostence, se stala mistrem. Ovládla závěrečný turnaj a celou sezónu s celkovou bilancí 41 výher ze 45 zápasů.
včera
Ohlasy trenérů!
Byly doplněny ohlasy trenérů, zhodnocení Vítězslava Jankových naleznete v reportech šesté a osmé třídy. V reportech sedmé a páté třídy jsou nově doplněny ohlasy Vojtěcha Fialy.
pondělí 20.3.2017
Články
Sledujte pozorně tygří web, kvůli velkému množství článků za několik posledních dnů jsou výsledky sedmé a páté třídy umístěny až po úvodní pěticí článku v dalším výpisu.
neděle 12.3.2017