Report ze zápasu

Páťáci vybojovali v souboji s Benátkami výhru!

18.03.2017Kryštof Rossmann

Páťáci vybojovali v souboji s Benátkami výhru!

Liberec - Pátá třída souboj s Benátkami nad Jizerou zvládla. Svého soupeře porazila poměrem 6:3 a prodloužila tak sérii výher. Zvítězila již potřetí v řadě, navíc překročila tři sta branek během jednoho ročníku.

XV.kolo v So 18.3.
()
Bílí Tygři Liberec
Benátky nad Jizerou

Vojtěch Fiala

Liberec

"Páťáci přesto, že hráli tentokrát jen v jedenácti, tak dokázali po celou dobu zápasu dobře napadat a vytvořit si proti soupeři spoustu šancí. Je škoda, ze jsme proměnili jen zlomek z nich. S chuti hrál zejména obránce Pavel Prusek, který svůj výkon podtrhl hattrickem."

Hrabík v reprezentaci!
Kryštof Hrabík byl nominován Turnaj čtyř zemí reprezentačního výběru U20 ve Finsku. Klání se uskuteční v termínu od 20.-27. srpna ve Vierumäki.
před 2 dny
Sýkorová na sraz!
Tygřice Karolína Sýkorová se zúčastní přípravného kempu českého národního týmu dívek do šestnácti let v Blansku! Samotný kemp se v moravské metropoli koná od 25. do 27. srpna.
pondělí 14.8.2017
Přípravné zápasy!
Článek o výsledcích přípravných duelů všech mládežnických celků byl aktualizován. Podívat se na soupis můžete zde.
sobota 12.8.2017