Report ze zápasu

Páťáci vybojovali v souboji s Benátkami výhru!

18.03.2017Kryštof Rossmann

Páťáci vybojovali v souboji s Benátkami výhru!

Liberec - Pátá třída souboj s Benátkami nad Jizerou zvládla. Svého soupeře porazila poměrem 6:3 a prodloužila tak sérii výher. Zvítězila již potřetí v řadě, navíc překročila tři sta branek během jednoho ročníku.

XV.kolo v So 18.3.
()
Bílí Tygři Liberec
Benátky nad Jizerou

Vojtěch Fiala

Liberec

"Páťáci přesto, že hráli tentokrát jen v jedenácti, tak dokázali po celou dobu zápasu dobře napadat a vytvořit si proti soupeři spoustu šancí. Je škoda, ze jsme proměnili jen zlomek z nich. S chuti hrál zejména obránce Pavel Prusek, který svůj výkon podtrhl hattrickem."

Havlín zůstává Tygrem
Obránce Tomáš Havlín, jenž v Liberci prošel všemi mládežnickými kategoriemi, podepsal s klubem novou dvouletou smlouvu a zůstane i nadále Bílým Tygrem. Minulý ročník působil převážně v prvoligových Benátkách, stihl ovšem odehrát i pět utkání v tygřím „áčku“. Více se dočtete zde.
středa 21.6.2017
Bruslení s Tygry!
Nezaznamenali jste ještě akci Bruslení s Tygry, která se koná 10. června v 13 hodin? Přečtěte si článek, kde naleznete bližší informace, naleznete ho tady.
středa 7.6.2017
Tygři v reprezentaci!
Mezi vybranými hráči na dva kempy kategorie U16 jsou hned čtyři Tygři, Filip Kovář navíc působí mezi náhradníky. Kdo dostal od nového trenérského štábu pozvánku? Více se dočtete zde.
pondělí 5.6.2017