Patnáctka kvůli výpadku ve druhé třetině podlehla Litvínovu

Liberec - Podruhé v řadě. Tygří kategorie U15 sehrála s Litvínovem dvě vyrovnané třetiny, v té zbývající inkasovala hned čtyři branky. Právě nepříznivá bilance v prostředním úseku střetnutí naše mužstvo stála body.

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12 / 10
Bilance: 11 - 1 - 0 - 0 / 5 - 0 - 0 - 5
Aktuální forma: 2 prohry
Skóre: 108:30 / 50:44
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Tygří patnáctka se z posledního zápasu v Domažlicích nepoučila. Duel s Litvínovem měl podobný průběh. Po vyrovnané první třetině, Tygři ve druhé inkasovali hned čtyři branky. Ztrátu se snažili dohnat, ale marně. Ani tři góly ve druhé části nakonec na body nestačily. Litvínov vyhrál 6:5.

Václav Lacek
Liberec
„Bylo to podobné utkání jako to poslední. Ve druhé třetině nás postihl výpadek a třetí část nepřinesla dostatečný počet branek na výhru. Spousty gólů umíme dát, ale taky dostat. To nás momentálně nejvíc trápí. "