Patnáctka porazila Chomutov 5:2!

Chomutov/Liberec - Tygří kategorie U15 si dokázala poradit se soupeřem s Chomutova celkem jednoznačným poměrem 5:2. Na pohodlném vítězství se dvěma brankami podílel útočník Jakub Hujer.

XI.kolo, sobota 27. ledna 2018
2:5
(0:2, 0:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 7. Hujer (Jonák), 16. Jonák (Pokorný), 26. Hujer (Pokorný, Jonák) 43. Jenčovský (Polák, Plos), 54. Lejsek (Damašek).

Krátký (40. Franz) - Duschka, Culek, Damašek, Lejsek, Tůma - Jenčovský, Polák, Plos - Jonák, Hujer, Pokorný - Čihák, Pojsl, Racek

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12 / 11
Bilance: 11 - 1 - 0 - 0 / 6 - 0 - 0 - 5
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 108:30 / 55:46
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Ve střetnutí tygří patnáctky s Chomutovem naše mužstvo hýřilo v prvním dvou třetinách aktivitou. V šestnácté minutě vedlo po brankách Hujera s Jonákem už 2:0 a směřovalo za vítězstvím.

Náskok šelmy zvýšily ještě ve druhé třetině, kdy se prosadil podruhé v utkání Hujer. Závěrečná část skončila remízovým stavem 2:2, to ale na výhře Liberce nic nezměnilo. Svěřenci trenéra Václava Lacka přehráli Chomutov poměrem 5:2.

Václav Lacek
„V tomto utkání jsme dvě třetiny nedostali branku a díky tomu jsme si vytvořili tříbrankové vedení. Hra se ve třetí třetině vyrovnala, duel nakonec skončil naším vítězstvím o zmíněné tři branky.“