Patnáctka si s přehledem poradila s Poděbrady

Liberec - Jasná výhra. Kategorie U15 si v souboji s Poděbrady poradila na výbornou a soupeře přehrávala. Z aktivní hry nakonec vyplynulo hned sedm gólů a tři body pro naše mužstvo!

VIII.kolo, úterý 16. ledna 2018
7:2
(3:0, 4:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 6. Polák (Měchura), 12. Hujer (Moc, Leden), 16. Tůma (Duschka, Trunda), 21. Trunda (Folda), 27. Folda (Moc, Tůma), 35. Folda, 37. Gajda (Čihak).

Krátký - Moc, Čihák, Damašek, Lejsek, Duschka, Hecl, Tůma - Gajda, Měchura, Polák - Trunda, Folda, Plos - Leden, Vodlan, Hujer

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12 / 8
Bilance: 11 - 1 - 0 - 0 / 5 - 0 - 0 - 3
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 108:30 / 38:29
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Už od začátku duelu byli Tygři aktivnějším týmem a soupeře přehrávali. Během první třetiny se prosadili celkem třikrát a do druhé části tak nastupovali s pohodlným vedením v zádech. Náskok navíc postupně zvyšovali.

Soupeř sice během prostřední dvacetiminutovky vstřelil dvě branky, ale za Tygři skórovali čtyřikrát. Třetí část vyšla gólově na prázdno, což znamenalo, že hokejisté z města pod Ještědem mohli začít oslavovat celkovou pátou výhru v nadstavbě. Poděbrady porazili 7:2.

Václav Lacek
„V tomto utkání jsme dokázali soupeře přehrát a je jenom škoda, že třetí třetina vyšla z naší strany střelecky naprázdno.“