Report ze zápasu

Pětka v nehostinných lomnických podmínkách nepochodila, domácím podlehla 4:5

07.10.2017Kryštof Rossmann

Pětka v nehostinných lomnických podmínkách nepochodila, domácím podlehla 4:5

Liberec - Ke čtvrtému zápasu Ligy mladších žáků odjeli tygří páťáci do Lomnice nad Popelkou. Zde po celé utkání dotahovali vedení domácího celku, což se jim nakonec nepodařilo. Šelmy prohrály 4:5.

4. kolo v So 7.10. 10:30
()
HC Lomnice nad Popelkou
Bílí Tygři Liberec

Komentář k utkání

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 4
Bilance: 3 - 0 - 1
Aktuální forma: 1 porážka
Skóre: 44:11
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Jičín 16:3 (23.9. 2017)

Pátá třída Bílých Tygrů posilněná třemi předchozími vítězstvími odjela k dalšímu utkání Ligy mladších žáků do Lomnice nad Popelkou. Tam pro ní bylo velmi těžké uspět, což se také nakonec svěřencům trenéra Ctibora Jecha nepovedlo.

V celém průběhu utkání dotahovali náskok soupeře, ale při závěrečné power play branku nevsítili a prohráli tak s domácím výběrem 4:5. V následujícím střetnutí se naše mužstvo utkání s Varnsdorfem.

Ctibor Jech

Liberec

"Během celého zápasu jsme dotahovali náskok domácích, ovšem v power play jsme již vyrovnat nedokázali. Bylo velmi náročné toto utkání vyhrát, protože na stadionu byla k vidění nepřátelská a negativní atmosféra vůči našemu celku. Ta do zápasu pátých tříd určitě nepatří a to jak ze strany diváků, kterými byli převážně rodiče, tak i domácích trenérů. Toto chování je určitě s mládežnickým hokejem a regionální ligou Libereckého kraje neslučitelné a snad se to již nebude opakovat. V opačném případě by zápasy v Lomnici kvůli tomuto problému i obrovské zimě na stadionu postrádaly smysl."

Kontumace Zlína
Utkání kategorie U20 proti zlínským Beranům, které se odehrálo 1. prosince, bylo kontumováno ve prospěch našeho celku. Neoprávněný start si totiž připsal obránce David Martínek, jenž v předchozích duelech inkasoval dva desetiminutové tresty. Ševci vyhráli duel 5:4 po prodloužení, nyní ale svěřencům trenéra Valdemara Jiruše připadly do vyrovnané tabulky dva body navíc.
sobota 9.12.2017
Hrabík na kemp!
Kryštof Hrabík byl trenérem Filipem Pešánem nominován na přípravný kemp kategorie U20 před mistrovstvím světa v ledním hokeji, který se uskuteční v Niagara Falls (USA). Šanci dostane i bývalý Tygr Marek Zachar.
středa 6.12.2017
Souhrny sport. tříd
Na tomto odkaze naleznete souhrn ligy starších žáků. Sedmáci okupují první příčku tabulky, osmáci jsou třetí.
čtvrtek 30.11.2017