Pětka v nehostinných lomnických podmínkách nepochodila, domácím podlehla 4:5

Liberec - Ke čtvrtému zápasu Ligy mladších žáků odjeli tygří páťáci do Lomnice nad Popelkou. Zde po celé utkání dotahovali vedení domácího celku, což se jim nakonec nepodařilo. Šelmy prohrály 4:5.

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 4
Bilance: 3 - 0 - 1
Aktuální forma: 1 porážka
Skóre: 44:11
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Jičín 16:3 (23.9. 2017)

Pátá třída Bílých Tygrů posilněná třemi předchozími vítězstvími odjela k dalšímu utkání Ligy mladších žáků do Lomnice nad Popelkou. Tam pro ní bylo velmi těžké uspět, což se také nakonec svěřencům trenéra Ctibora Jecha nepovedlo.

V celém průběhu utkání dotahovali náskok soupeře, ale při závěrečné power play branku nevsítili a prohráli tak s domácím výběrem 4:5. V následujícím střetnutí se naše mužstvo utkání s Varnsdorfem.

Ctibor Jech
Liberec
„Během celého zápasu jsme dotahovali náskok domácích, ovšem v power play jsme již vyrovnat nedokázali. Bylo velmi náročné toto utkání vyhrát, protože na stadionu byla k vidění nepřátelská a negativní atmosféra vůči našemu celku. Ta do zápasu pátých tříd určitě nepatří a to jak ze strany diváků, kterými byli převážně rodiče, tak i domácích trenérů. Toto chování je určitě s mládežnickým hokejem a regionální ligou Libereckého kraje neslučitelné a snad se to již nebude opakovat. V opačném případě by zápasy v Lomnici kvůli tomuto problému i obrovské zimě na stadionu postrádaly smysl."