Počtvrté! Osmáci potvrdili dominanci nad Mladou Boleslaví

Date of publication Author Petr Duschka

Liberec - V malém derby Tygři přivítali na domácí půdě Bruslaře z Mladé Boleslavi. Z dosavadních utkání vytěžilo naše mužstvo maximum bodů za tři vítězství. V posledním střetnutí letošní ligy chtěl soupeř skalp našich Tygrů a získat první body ze vzájemných duelů. Náš tým si však nenechal vzít svou neporazitelnost v duelech se Středočechy, když zvítězil 7:4.

23.kolo, sobota 11. února 2017

Branky a nahrávky: Gajda (Měchura), Vodlan (Měchura), Polák, Jenčovský (Čihák), Böhm (Hladík), Schauer (Rossmy). Vyloučení: 5:6.

Krátký Č. - Hladík, Duschka, Böhm, Vodlan, Měchura, Jenčovský, Rossmy, Šťovíček, Gajda, Polák, Helcl, Chmelař, Čihák, Helcl, Öszi

Jiří Bermann o zápasech s Mladou Boleslaví

"Je to jeden ze soupeřů, se kterým hrajeme často. Máme s ním i přátelská utkání a bereme to jako derby. Města jsou od sebe blízko a zároveň Bruslaři nemají vůbec špatný tým. Mají velké a bruslivé kluky, kteří hrají velmi slušně. Jako trenér mám před Boleslaví respekt z toho, jak trénují a jak jsou nepříjemní přímo ve hře. I když výsledek vypadá jednoznačně, tak nikdy vzájemné zápasy nejsou jednoduché. I proto jsem rád za to, jak to tentokrát dopadlo. Velmi často si vzájemné zápasy uzmeme pro sebe až ve třetí třetině, nyní jsme si to spíš zkomplikovali. My si letos věříme a tentokrát si myslím, že se nám proti Středočechům daří zahrát a to přitom mají silný tým. Naopak jsou celky, proti kterým se letos trochu trápíme, proti Bruslařům nám to v aktuálním ročníku nějak vycházelo."

Jiří Bermann
„Jsem spokojený, v zápase bylo k vidění plno hokejových akcí. Jsem rád, že jsme vstřelili sedm gólů, kluci dělali plno věcí, které cvičíme v tréninku, a že jsme si to sami zkomplikovali… Když hrajeme a tvoříme, tak budeme chybovat, a když gól inkasujeme kvůli tvořivosti, tak to vůbec nevadí. Takže s tím, že nám třeba nevyšla kombinace nebo jsme propadli, nemám problém. Inkasované branky mi nevadí, jsem rád, že jsme jich tolik vstřelili.“

23.kolo, sobota 11. února 2017