Posilněný dorost "B" nasázel Českým Budějovicím dvanáct branek

Date of publication Author Kryštof Rossmann

České Budějovice/Liberec - Dvanáct branek dokázali Severočeši vstřelit v duelu s Českými Budějovicemi. Dorost "B" doplněný o některé hráče z mladšího dorostu "A" tak bezkonkurenčně bere tři body za vysokou výhru nad soupeřem z jižních Čech.

34. kolo, neděle 08. března 2015

Branky a nahrávky: 5. J.Šír (Mocek), 7. Bitman (Šafařovský), 9. Verbický, 17. Mocek. (J.Šír, Kotyza), 25. J.Šír (Kotyza), 27. Kotyza (J.Šír), 40. Dospěl (Šafařovský), 44. Verbický (Maťátko), 47. Kotyza (Mocek), 52. Maťátko, 54. J.Šír (Šafařovský), 57. Bitman (Šafařovský, Maťátko).

Bílí Tygři Liberec "B"

Kůhn, Hrstka - Adamec, Charvát, Šuráň, Krejsa, Ira, Bálik - Dospěl, Rychlovský, Maťátko, Šafařovský, Mocek, Šír, Kotyza, Bitman, Hájek

34. kolo, neděle 08. března 2015

Bílí Tygři Liberec "B"