Poslední třetina jako z hororu, Tygřice ztratily dobře rozehrané utkání s Roudnicí

Liberec - Smolné utkání sehrály Tygřice s Roudnicí nad Labem v rámci třináctého kola Ligy žen – divize A2. Ještě ve 38. minutě vedly hráčky ze severu Čech nad svými soupeřkami 5:0, nicméně poslední třetina patřila jednoznačně hokejistkám Roudnice, které ji ovládly poměrem 1:7, a získaly tak cenné tři body do tabulky.

10.kolo, neděle 06. prosince 2015
6:8
(2:0, 3:1, 1:7)

Branky a nahrávky: 2. Forejtová (Hornická), 12. Hornická (Forejtová), 26. Forejtová (Hornická, Daňková), 37. Sýkorová (Hornická, Forejtová), 38. Sýkorová, 47. Sýkorová (Forejtová, Hornická) - 40. Bednářová (Richtová), 42. Pejšová, 45. Pejšová (Horáková), 45. Černá (Richterová), 51. Černá, 55. Černá, 55. Černá, 58. Feixová (Černá, Bednářová). Rozhodčí: Hladík - Svobodová, Grundler. Střely na branku: 60:26.

Švejdová - Cikánová, Petrementová, Daňková - Čadková, Cejpová, Sýkorová, Rejnartová, Forejtová, Hornická, Fidriková, Vimmerová