Pravý týmový výkon! Osmá třída díky disciplíně uspěla na Spartě

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Praha/Liberec - Tygří osmá třída předvedla proti Spartě, se kterou v prvním vzájemném utkání prohrála, výborný výkon. Díky dobré disciplíně a týmovému výkonu vyhrála 4:3 a vezla si tak zpět do Liberce dva body.

11.kolo, sobota 28. října 2017
()

Vopravil, Franz - Culek, Tůma, Šíma, Dvořák - Trunda, Polák, Kříž - Typolt, Leden, Plos - Dědek, Meisel

Vítězslav Jankových o tom, že soutěž rozhoduje pár zápasů:

„Samozřejmě je klíčových pár zápasů. Teď například hrajeme i s Pardubicemi, které jsou kromě Sparty a Hradce Králové také velmi kvalitní. Jsme tam čtyři kvalitnější mančafty a každý s každým může klopýtnout. V zápase proti Hradci se nám dva hráči zranili, navíc jsme doplatili na spoustu vyloučených. Proto jsem i tentokrát klukům zdůrazňoval, že nesmějí nechat vylučovat. To byl velký rozdíl mezi těmi zápasy. Jeden vyloučený v zápase je skvělý výkon, tam jsme měli asi sedm hráčů. V osmé třídě už tyto nevyvážené stavy počtu hráčů na ledě rozhodují. “

Vítězslav Jankových
„Bylo vidět, že hrajeme proti kvalitnímu soupeři. Říkal jsem klukům, že pokud chtějí uspět, nesmějí se nechat vylučovat, musejí hrát v pěti a na maximum svých možností. To se nám ve všech směrech povedlo. Měli jsme dva vyloučené, ale pouze jedno do oslabení. Pokud nebudeme vylučovaní, můžeme se kterýmkoliv soupeřem hrát vyrovnané zápasy. Nejde vůbec o jednotlivce, všichni hráči hráli na maximum a podali kolektivní vynikající výkon. Za to jim patří pochvala. Hráli jako jeden tým. “

11.kolo, sobota 28. října 2017
()