Pray vystřelil šestnáctce vedení ve 4. minutě, Tygři ale nakonec padli

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Kategorie U16 nevstoupila do nadstavbové skupiny ideálně. Ve čtvrté minutě se sice prosadil Pray, který našemu celku vystřelil vedení, poté už ale skórovali pouze domácí. Tygři v Litvínově prohráli 1:3.

I. kolo, čtvrtek 07. prosince 2017

Branky a nahrávky: 20. Skuhrovec, 49. Slavík (Limanovský), 60. Fišer (Nikl, Háva) – 4. Pray. Rozhodčí: Hlinka – Goltsch, Janíček. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 25:34. Diváci: 89.

HC VERVA Litvínov

Čermák – Minařík, Hocelík, Háva, Kroupa, Jonák, Gebhard, Miškovič, Kadár – Leitner, Dej, Limanovský, Adámek, Vopat, Slavík, Kudrhalt, Kočárek, Fišer, Nikl, Skuhrovec

Čajan – Duchska, Kovář, Hladík, Starý, Kollert, Culek – Pray, Jakubec, Jiruš, Měchura, Folda, Strnad, Nezbeda, Chmelař, Vodlan

I. kolo, čtvrtek 07. prosince 2017