Přetahovaná pro Tábor. Dorost "B" zůstává bez bodu

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Tábor/Liberec - Dramatickou bitvu viděli diváci, kteří zavítali na souboj táborského mladšího dorostu s tygřím výběrem. Šelmy získaly ve druhé třetině vedení 5:4. To ale nedokázaly udržet a dvěma inkasovanými brankami v závěrečném dějství souboj prohrály.

X. kolo, čtvrtek 09. března 2017
6:5
(1:1, 3:4, 2:0)

Branky a nahrávky: 15. Vodlan (Šuráň, 29. Pokorný, 30. Nezbeda (Hujer), 33. Hujer (Kollert), 38. Kollert.

Bílí Tygři Liberec "B"

Král - Pokorný, Bartoš, Pípa, Šuráň, Böhm, Kollert - Matějka, Nezbeda, Pray, Racek, Hlister, Šimáněk, Jakubec, Chmelař, Vodlan, Hujer

Václav Lacek
„Gólový půst ve třetí třetině rozhodl o konečném výsledku tohoto vyrovnaného utkání. Dva body v zápase získal hráč ročníku 2004 Jakub Hujer, který poprvé okusil dorostenecký hokej.“