Přetahovaná se šťastným koncem! Deváťáci zdolali Mladou Boleslav

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Domácí souboj devítky s Mladou Boleslaví nabídl pořádně dramatickou podívanou. Bílí Tygři v průběhu zápasu hned třikrát dotáhli náskok soupeře, až se ve správný čas dostali sami do vedení, které už nepustili. Svěřenci Vojtěcha Fialy a Libora Daňka udolali rivala 6:5!

3. kolo, sobota 25. září 2021

Branky a nahrávky: 13. Hrouda, 19. Stromský, 22. Rozsíval (Bartovič, Langer), 29. Maxin, 38. Maxin, 51. Hrouda (Šťástka) - 10. Kurka (Kristek), 15. Polanský, 24. Trefil (Kristek, Holoubek), 28. Trefil (Pinkas, Poustecký), 53. Polanský (Kristek, Holoubek). Vyloučení: 1:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1.

O. Kanca - Vápeník, Hrouda, Stromský, Ehrenberger, Seidl, Bajer - Langer, Krajdl, Kytka, Bartovič, Šťástka, Plosová, Maxin, Rozsíval, Kratochvíl.

BK Mladá Boleslav

F. Kovář - Macháček, D. Kovář, Tetiva, Marek, Nedvěd - Trefil, Poustecký, Kurka, Hájek, Kristek, Polanský, Pinkas, Holoubek, Horníček.

3. kolo, sobota 25. září 2021

BK Mladá Boleslav