Proti Hradci 5. třída prožila černý den

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

Výsledek neodpovídá dění na ledové ploše Svijanské Arény. Opět, a to už po několikáté, se soupeř Tygrů ujal vedení v prvních vteřinách hry a domácí bohužel vsítili po mnoha šancích jen jednu branku. Trefila se střelkyně Kája Hornická. Od druhé třetiny se obraz hry změnil jen v tom, že soupeř dokázal proměnit skoro všecky šance a Tygři z místy drtivého tlaku nedokázali vytěžit již nic. Sečteno, podtrženo - o utkání rozhodly velice hrubé chyby Tygří obrany a střelecké trápení v koncovce.

23. kolo, sobota 22. ledna 2011

Branky: Hornická. Nahrávky: Mendl.

Novák, Tomeh - Melzer, Mojžíšek, Holub, Holinger, Šustrová, Charvát, Šaml, Nedomlel, Zika, Bitman, Šťástka, Mendl, Hornická, Liška, Stratílek, Adamec, Košek.

23. kolo, sobota 22. ledna 2011

Branky: Hornická. Nahrávky: Mendl.